• Головна
  • Сплати борг за неіснуючим позовом: На Хмельниччині з'явився новий вид шахрайства
16:13, 5 березня 2019 р.

Сплати борг за неіснуючим позовом: На Хмельниччині з'явився новий вид шахрайства

Сплати борг за неіснуючим позовом: На Хмельниччині з'явився новий вид шахрайства

У Хмельницький міськрайонний суд звернувся мешканець міста із повісткою про виклик до суду.

В ній зазначається, що він є учасником судового розгляду за позовом акціонерного товариства про стягнення боргу, повідомляє прес-секретар суду.

Дана повістка виявилась підробленою, адже жодної справи щодо чоловіка, який звернувся із так званою повісткою, в суді не зареєстровано та не розглядається.

Читайте також: На Хмельниччині шахраї налагодили схему заниження митної вартості на імпорті авто

До повістки, що отримав чоловік також було додано роз’яснення, в якому чоловіку пропонувалось сплатити лише частину заборгованості за договором у розмірі близько 10 000 грн. до вказаної в роз’ясненні дати, що передує даті вказаній в повістці про виклик до суду, після чого залишок боргу буде анульовано.

Крім цього, в роз’ясненні також вказаний рахунок для оплати, попередження про те, що у випадку не сплати заборгованості кредитна історія буде зіпсована, та на чоловіка чекає довга судова тяганина.

Сплати борг за неіснуючим позовом: На Хмельниччині з'явився новий вид шахрайства, фото-1

Отже, якщо Ви отримали повістку про виклик до суду яка викликає у Вас певні підозри, як бути?

Працівники суду підготували підказки, як впевнитись чи дійсно судова повістка надійшла із суду і як з’ясувати чи дійсно в провадженні суду перебуває справа, де Ви є учасником, отже:

1. Усі повістки судом надсилаються від імені суду та з адреси суду;
2. Судові повістки надсилаються із штампом на конверті «судова повістка».
3. В повістці про виклик до суду обов’язково вказується номер справи, по якій викликається учасник процесу в форматі: код суду/номер справи/ рік справи. Для прикладу: 686/1111/19;
4. Обов’язково вказується прізвище секретаря судового засідання, адреса суду та номер кабінету, куди слід з’явитись, суть справи та за чиїм позовом або до кого позов.
5. Якщо ви впевнений користувач персонального комп’ютера, Ви можете зайти на портал Судова влада України та в розділі «Стан розгляду справ» ввести своє прізвище, обрати функцію пошуку, після чого на екрані відобразяться усі справи по всім судам України, де зазначене Ваше прізвище. Також можливо переглянути усі судові рішення по справі, дати призначень справи до розгляду.
6. Якщо ж з персональним комп’ютером не склались відносини, в такому випадку можливо зателефонувати за номером 65-75-57 до канцелярії суду, де з’ясувати інформацію, що цікавить. Також можливо особисто звернутись до канцелярії суду, що знаходиться в приміщенні по вул. Героїв Майдану, 54 каб. 102 та особисто отримати всю необхідну інформацію.
7. Крім того, нагадуємо, що судові повістки можливо отримувати з допомогою смс-повідомлення. Все що потрібно для цього зробити – подати відповідну заяву із зазначенням номеру телефону, на який особа бажає отримувати повідомлення, після чого про всі дати розгляду по конкретно визначеній справі, а саме по тій, по якій подавалась заява, буде отримувати смс-повідомлення.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, на канал в TelegramInstagram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї. суд #хмельницький #позов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...