• Головна
  • Коли найдешевше встановити кондиціонер?
Новини компаній
17:00, 31 травня 2019 р.

Коли найдешевше встановити кондиціонер?

Новини компаній

Безумовно, придбати будь-яку річ у час, коли на неї є підвищений попит, – не найкращий варіант. Навіть прислів’я говорить: «Готуй сани влітку!», отже, встановлювати кондиціонер влітку так само не раціонально. Спеціалісти вважають, що навесні та восени займатися такою справою найвигідніше для клієнтів.

Компанія Vencon пропонує вам скористатися можливістю придбати спліт-системи найвідоміших виробників за найкращими цінами і скористатися пільгами на встановлення кліматичних агрегатів.

Що варто знати, встановлюючи кондиціонер

Якщо до цього часу у вас в квартирі чи в офісі ще немає сучасної спліт-системи, варто зануритися у деякі деталі, аби правильно підібрати техніку і вчасно скористатися невисокою вартістю послуг, встановлюючи її.

Сьогодні охолоджувачі (так само нагрівачі) повітря вже не є атрибутом вишуканості інтер’єру, як то вважалося ще кілька десятиліть тому. Кліматичні побутові прибори стали необхідністю в сучасному житлі чи офісі. Тепер, встановлюючи кондиціонер, варто знати:

  • ціна спліт-системи залежить від марки виробника, її класу і типу, але не завжди виправдовує якість, на яку ви очікуєте; не завжди маловідомі фірми випускають гіршу продукцію, а розкручені бренди продають техніку преміум-варіанту;

  • ціна кондиціонера прямо залежна від технічних характеристик клімат-пристрою; тож обов’язково поцікавтеся енерговигідністю кондиціонеру, максимальними можливостями охоплення площі, витривалістю роботи;

  • окрім ціни, клієнта мусить цікавити рівень шуму, який спричинить робота кондиціонера у приміщенні, комфортність управління системою.

Консультанти Венкон готові допомогти вам вибрати саме той агрегат, що влаштує вас найбільше і задовольнить всі потреби клієнта.

Як довго триватимуть роботи зі встановлення кондиціонера?

Сама по собі послуга зі встановлення спліт-системи не потребує якихось особливих дій або багато часу. Клієнт вже через кілька годин після придбання клімат-пристрою може насолоджуватись всіма перевагами техніки, адже встановити його можна в той самий день.

Але таки зважте на те, що влітку важче і працівникам, які будуть «запускати» в роботу ваш кондиціонер, і черга замовників у рази довша, бо це час найбільшого попиту. А саме навесні і восени дійсно можливо встановити спліт-систему в день, коли ви її купили в і замовили послугу установки у вашій квартирі чи в офісі. Завжди найдешевше спрацьовує тандем «придбання+установка» кондиціонера, якщо ви користуєтесь пропозиціями магазинів, які продають кліматичні агрегати.

Де і коли краще встановлювати спліт-системи?

Прислуховуючись до порад професіоналів, слід зауважити кілька важливих моментів.

  1. Внутрішній блок краще встановлювати в місцях, де виключається прямий вплив на людину потоків холодного повітря з пристрою. Практика доводить, що найчастіше це розташування над вікном – стандартна позиція.

  2. Стандартне встановлення кондиціонера – це є монтаж, коли блок зовні встановлюється без допомоги альпіністів чи вишки; коли довжина фреонової магістралі не перевищує трьох метрів, тоді ціна послуги не є високою.

  3. Якщо вам треба сховати комунікації, які порушують зовнішній вигляд житла, краще це робити під час ремонту, коли їх можливо завести навіть під гіпсокартон, а внутрішній блок встановити вже після завершення робіт в кімнаті.

  4. Встановлювати захист над блоком кондиціонера, що монтується зовні, не треба, бо він сконструйований так, що ніякі погодні умови на нього не впливають.

  5. Встановлення кондиціонера не потребує заміни електропроводки, бо потужність спліт-системи для побутових потреб не перевищує 1,2 – 1,8 КвТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...