• Головна
  • Продаж алкоголю в Хмельницькому може здійснюватися по-новому
10:35, 6 грудня 2019 р.

Продаж алкоголю в Хмельницькому може здійснюватися по-новому

21 листопада цього року відбулося відкрите обговорення проекту рішення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Хмельницького».

Під час активного обговорення проекту документа були висловлені різні пропозиції та зауваження.

25 листопада проект рішення також розглядався на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, яка теж надала свої пропозиції.

Врахувавши пропозиції, висловлені на відкритому обговоренні та засіданні постійної комісії, до проекту рішення внесено зміни, зокрема, що стосуються часового обмеження продажу алкогольних напоїв.

Пропонується заборонити на території міста Хмельницького продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових з 22.00 до 10.00 години ранку в об’єктах торгівлі (крім закладів ресторанного господарства).

Нагадаємо, наразі продаж алкоголю заборонений з 22-ої до 11-ої години.

У встановленому Кабінетом Міністрів України порядку, проект рішення має бути розглянутий Державною регуляторною службою України.

З повним текстом проекту рішення та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Хмельницької міської ради, у розділі «Регуляторна політика» («Для бізнесу» - «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції від населення міста приймаються в письмовій формі протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення вищезазначеного проекту та аналізу регуляторного впливу за адресою його розробника: управління торгівлі Хмельницької міської ради, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 88, тел.: 65-11-41, електронна адреса:[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #хмельницький #продаж
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...