
12:08, 8 грудня 2019 р.
Хмельничан на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка закликатимуть #ДіятиПротиНасильства
8 грудня об 11.00 годині на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка відбудеться флешмоб на тему: «Подолаємо домашнє насильство разом!»
Захід проходитиме в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

У рамках заходу заплановано проведення різноманітних флешмобів. Також усі бажаючі зможуть отримати консультації соціальних працівників, юристів, психологів, поліцейських.
Нагадаємо: Південний Буг запропонували перейменувати — річка Бог
Запрошуємо долучитися до акції усіх, кого турбує проблема домашнього насильства, а також представників ЗМІ.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:26
26 червня
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
15:17, 22 червня
1
13:44, 17 червня
10