
12:19, 23 січня 2020 р.
Україна на 10 років віддає Укрзалізницю німцям

Політичне рішення про передачу компанії в управління Deutsche Bahn вже прийнято, повідомив Гончарук.
Влада України хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ Укрзалізниця. Про це на сніданку в Давосі заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, передає інформагентство Інтерфакс-Україна.
"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - заявив Гончарук.
Він додав, що, незважаючи на те, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і документи, "політичне рішення щодо цього вже прийнято і це вже величезний крок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
15:08, 22 червня
1
12:14, 19 червня
10:46, 14 червня
17
17:18, 24 червня
5
10:55, 18 червня