
15:10, 2 березня 2020 р.
Успішний виступ хмельницьких спортсменів на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

Напрочуд вдалими для наших земляків стали останні три дні чемпіонату Європи з кульової стрільби з пневматичної зброї, який з 23 по 29 лютого проходив у польському місті Вроцлав.
Крім чотирьох медалей, завойованих у перші два дні, було здобуто ще вісім. Всі хмельничани, які у складі національної збірної брали участь у чемпіонаті, повернулись додому з нагородами. Три золоті та бронзову завоювала Маргарита Тарканій, три золоті – Крістіна Гілевич, дві золоті, срібну та бронзову – Денис Баблюк, срібну – Ігор Кізима.

Всі вони пройшли відбір на участь у чемпіонаті світу, який буде проводитись 11-23 червня у Франції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
25 червня
09:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
15
10:46, 14 червня
136