Україна тимчасово заборонила іноземцям і особам без громадянства в'їзд на територію

З 16 березня до 3 квітня в Україні тимчасово заборонили в'їзд на територію іноземцям та особам без громадянства, окрім цього з 17 березня до кінця карантину у зв'язку з коронавірусом, у країні закривають міжнародне регулярне пасажирське сполучення.

Як повідомили у пресслужбі Державної митної служби України, винятком є особи, що мають право на постійне або тимчасове проживання на території України; є подружжям або дітьми громадян України; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів; члени екіпажів; представники офіційних міжнародних місій, диппредставництв, організацій та члени їх сімей.

З 16 березня також призупинили роботу 107 пунктів пропуску і контролю на українських кордонах. На низці пішохідних пропусків сполучення призупинили повністю.

Українцям, які не встигнуть повернутися додому до 17 березня, рекомендують зв'язуватися з українськими посольствами та консульствами за кордоном. Міністерство закордонних справ рекомендує знайти сторінку посольства чи консульства України у країні перебування, знайти адресу електронної пошти чи посилання на сторінки у соцмережах — і написати листа/повідомлення. Відповідати мають цілодобово: і на вихідних, і ввечері, і вночі. Телефон гарячої лінії МЗС:+38 (044) 238-16-57. Робочий е-мейл: cons_or@mfa.gov.ua.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі