
13:58, 27 березня 2020 р.
У Хмельницькому з'явився "коронавірусний" терорист

Медикам чи не щоп'ять хвилин уже другий день дзвонить невідомий з погрозами
Про це розповіла головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна, передає Depo.Хмельницький.
Невідомий чоловік погрожує медикам, лається та ображає. Лікарі звернулися за допомогою до поліції, адже це відволікає від роботи, не кажучи, що псує настрій наклепами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
У які країни інвестують жителі Хмельницького
Новини компаній
15:03
Вчора
09:48
24 червня
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
16:32, 23 червня
23:01, 15 червня