Хто з хмельничан має право на отримання допомоги по частковому безробіттю

Хто з хмельничан має право на отримання допомоги по частковому безробіттю , Барна Лілія

Право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, які:

• зупинили/скоротили діяльність через карантин,

• сплачували ЄВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.

Раніше повідомляли: Грошові виплати ФОПам на дітей: Поради та адреси для хмельничан

Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.

У разі, якщо суб’єкт господарювання належить одночасно до різних категорій суб`єктів підприємництва за різними критеріями, належність до відповідного суб’єкта підприємництва в цілях застосування цього Порядку визначається за річним доходом від будь-якої діяльності за звітний рік.

Показник річного доходу суб’єкта підприємництва від будь-якої діяльності визначається на підставі офіційних звітних даних за останні чотири квартали (для суб’єкта підприємництва, що подає квартальну звітність) або за останній звітний рік (для суб’єкта підприємництва, що подає річну звітність).

Середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) визначається за даними відповідної статистичної звітності, де зазначається цей показник.

Розмір допомоги

Допомога встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати мінімальну ЗП, встановлену Законом на 2020 рік (4 723 грн).

Станом на 19 травня до Хмельницького міського центру зайнятості подали документи 55суб’єктів малого та середнього підприємництва на отримання допомоги 705 працівникам по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавіруносної хвороби (СОVID-19), передбачених карантином, з них 32 підприємствам прийнято позитивне рішення, що дозволить забезпечити виплати 300 працівникам.

За довідками звертатись до Хмельницького міського центру зайнятості за адресою: м. Хмельницький вул. Пилипчука,17/1, тел. 79 51 14, 79 54 21, або на сайт Державної служби зайнятості, де у рубриці «Роботодавцям» розміщена покрокова інструкція у вигляді інфографіки - «Як роботодавцю отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину»

допомога карантин хмельницький поради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі