• Головна
  • До уваги хмельницьких батьків майбутніх першокласників та п’ятикласників
16:56, 21 травня 2020 р.

До уваги хмельницьких батьків майбутніх першокласників та п’ятикласників

Враховуючи запровадження карантинних заходів щодо протидії поширенню інфекції коронавірусу COVID-19, Департаментом освіти та науки внесені зміни до термінів і порядку подачі документів на зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста на 2020/2021 навчальний рік.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367  першочергове право на зарахування до 1-го класу мають діти, що проживають у мікрорайоні школи. Перевірити приналежність будинку проживання дитини до мікрорайону школи можна за допомогою інтерактивної карти на сайті Департаменту освіти та науки Хмельницької міської радиабо скориставшись додатком до наказу Департаменту освіти та науки від 21.10.2019 року № 192 «Про забезпечення доступності для здобуття загальної середньої освіти та формування контингенту учнів закладів загальної середньої освіти міста на 2020/2021 навчальний рік» .

Для зарахування дитини до 1-го класу, батькам необхідно до 17 червня 2020 року подати до закладу освіти такі документи:

- Заяву одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком Додатку 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, зразок якої можна знайтиза посиланням;

- Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування;

- Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Документи можна подати особисто, або на офіційну електронну пошту закладу загальної середньої освіти у сканованій формі без електронного цифрового підпису, з подальшим наданням оригіналів документів після відміни карантину. При надсиланні документів на електронну скриньку школи, просимо переконатися у реєстрації заяви в канцелярії школи у телефонному режимі або отримавши електронне повідомлення на Вашу адресу.

Прийом документів на зарахування до 5-х класів закладів базової середньої освіти міста, також продовжено до 17 червня 2020 року.

Подати документи до обраної школи на зарахування можна особисто або надіславши документи у сканованій формі на електронну скриньку школи. У разі наявності вільних місць зарахування дитини до 5-го класу відбудеться до 18 червня 2020 року. При умові, що кількість заяв більша, ніж може прийняти заклад освіти, буде оголошено і проведено конкурс. Про умови і терміни конкурсного відбору батьки можуть ознайомитися на офіційних сайтах тих, закладів до яких вступатиме їх дитина.

З питань дотримання вимог діючих нормативних документів щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти міста можна звернутися до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради за телефоном 65-11-59 або надіславши лист на електронну адресу: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...