
16:32, 7 липня 2020 р.
На Хмельниччині пожежу на нафтобазі ліквідовували 45 надзвичайників

7 липня о 14 год. 15 хв. у смт Ярмолинці на території нафтобази ТОВ «Галнафтогаз» сталося загорання резервуару з бензином.
Оперативними діями підрозділів ДСНС та завдяки вчасному проведенню пінної атаки о 14 год. 34 хв. пожежу локалізовано. О 14:50 - ліквідовано.Жертв та постраждалих немає.
До гасіння пожежі було залучено 45 чол. о/с та 10 од. техніки ДСНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:51
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:18, 11 червня
21
10:17, 11 червня
23:01, 15 червня