• Головна
  • Окрема патрульна рота військової частини 3053 Нацгвардії відзначила новосілля
17:04, 9 жовтня 2020 р.

Окрема патрульна рота військової частини 3053 Нацгвардії відзначила новосілля

Окрема патрульна рота військової частини 3053 Нацгвардії відзначила новосілля

Урочисте відкриття нового приміщення, в якому дислокуватиметься відсьогодні окрема патрульна рота нацгвардійців, що входять у склад військової частини 3053,відбулося у Кам’янці-Подільському.

З такої важливої нагоди на свято завітали почесні гості, серед яких: начальник Західного територіального управління Нацгвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області полковник поліції Руслан Герасимчук, а також – Голова Кам’янець-Подільської ОДА Анатолій Бернашевський та міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич.

Урочистості відкрив генерал-лейтенант Олександр Набок, який у привітальному слові наголосив:

«Сьогодні дійсно по-справжньому святковий та важливий день для усіх нас, тому що саме сьогодні, за сприяння місцевої влади, Головного управління національної поліції в Хмельницькій області, нам вдалося здійснити відкриття цього чудового оновленого приміщення з покращеними побутовими умовами для особового складу. Наше військо росте та міцніє і це є можливим завдяки тісній співпраці як з іншими правоохоронними та військовими структурами, так і з органами влади та місцевого самоврядування, а також – за підтримки наших громадян. Усім дякуємо за внесок кожного з вас у нашу спільну справу на благо процвітання нашої держави та її народу! Слава Україні!»

Загалом, даний підрозділ розпочав своє існування, ще в далекому 1998 році, коли за ініціативою міської влади м.Кам’янець-Подільського та згідно наказу №350 командувача Внутрішніх військ МВС України від 23грудня 1998 року було створено спеціальну патрульну роту у складі військової частини 3053. Основне завдання підрозділу – охорона громадського порядку. Комплектування, і тоді, і зараз – лише військовослужбовцями за контрактом.

«На той час створення такого підрозділу було інноваційним по всій Україні, визнано Міністерством Внутрішніх справ та рекомендовано для створення подібних підрозділів в інших містах України, - розповів командир військової частини 3053 НГУ підполковник Роман Березнюк, - За роки свого існування військовослужбовці підрозділу неодноразово довели доцільність його створення сумлінним виконанням усіх службово-бойових завдань, які покладені на роту. На сьогоднішній день патрульна рота, що у Кам’янці-Подільському, здійснює охорону громадського порядку та охорону важливих державних об’єктів міста і сьогодні ми радіємо, що спільними зусиллями вдалося кардинально покращити побутові умови даного підрозділу та відкрити нове приміщення, де буде розташовано командування та особовий склад роти. Впевнений, що це позитивно вплине на виконання службово-бойових завдань та зробить результати ще кращими».

Заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ткачук під час урочистого відкриття нового приміщення патрульної роти зауважив: «Зрозуміло, що бойова готовність наших військовослужбовців пов’язана також і з нормальними побутовими умовами. Тому і обласна, і місцева влада приділяє належну увагу створенню таких умов та намагається всіляко сприяти їх розвитку та покращенню, адже від готовності нацгвардійців захищати мешканців міста залежить безпека усіх нас та спокій на вулицях наших міст».

Після перерізання символічної стрічки усі запрошені оглянули основний та цокольний поверхи, а також інші службові приміщення та мали змогу оцінити якість проведених капітальних ремонтних робіт, які вдалося здійснити завдяки фінансуванню керівництвом Національної гвардії України. Капелан військової частини отець Олександр здійснив чин освячення приміщення та благословив військових на подальшу успішну службу на благо рідного народу.

Також у ході робочого візиту до військового підрозділу керівники області та міста оглянули зразки зброї й військової техніки, що знаходиться на оснащенні окремої патрульної роти (м.Камянець-Подільський)військової частини 3053 Національної гвардії України, зауваживши належний рівень підготовки як оснащення, так і особового складу.

Фото автора - Марина Березюк 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...