11:00
24 липня
7-11 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК з кульової стрільби, в якому брали участь спортсмени 1997 р. н. та молодші.
Успішно виступили наші спортсмени: майстри спорту міжнародного класу Ігор Кізима (ОДЮСШ) та Крістіна Гілевич, які здобули по 2 золоті медалі. Маргарита Тарканій виборола бронзову нагороду. Дівчата – вихованки ОК ДЮСШ «Колос».
Наступні змагання – кубок України з олімпійських вправ стартують вже через тиждень.