• Головна
  • Спортсмени з хмельниччини здобули 5 медалей на Чемпіонаті України з кульової стрільби
08:27, 12 жовтня 2020 р.

7-11 жовтня у Львові відбувся Чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР та УФК з кульової стрільби, в якому брали участь спортсмени 1997 р. н. та молодші.

Успішно виступили наші спортсмени: майстри спорту міжнародного класу Ігор Кізима (ОДЮСШ) та Крістіна Гілевич, які здобули по 2 золоті медалі. Маргарита Тарканій виборола бронзову нагороду. Дівчата – вихованки ОК ДЮСШ «Колос».

Наступні змагання – кубок України з олімпійських вправ стартують вже через тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію