• Головна
  • На понад 100 мільйонів гривень поповнилися місцеві бюджети Хмельниччини від торгівлі підакцизними товарами
16:53, 27 жовтня 2020 р.

На понад 100 мільйонів гривень поповнилися місцеві бюджети Хмельниччини від торгівлі підакцизними товарами

Надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами за 9 місяців поточного року склали 104,6 мільйона гривень. Виконання доведеного індикативного показника забезпечено на 106 відсотків, тобто в розпорядження територіальних громад нашого краю надійшло на 7,7 мільйона гривень більше, аніж в аналогічному періоді минулого року.

Наразі на території області на обліку перебуває 2523 платників акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, якими отримано 6498 ліцензій.

Від ліцензування оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним з початку року надійшло майже 20 мільйонів гривень, що на 1,5 мільйона гривень більше відповідного періоду минулого року. Індикатив забезпечено на 113,0 відсотка.

Проте, як зазначають в управлінні контролю за підакцизними товарами, з початку року задокументовано 390 порушень, відповідальність за які передбачена статтею 17 Закону України від 19.12.95 №481/95-ВР та застосовано фінансових санкцій на суму понад 26,3 мільйона гривень. До бюджету вже надійшло майже 31,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, що згідно з Податковим кодексом України суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним у разі наявності відповідної ліцензії.

Ліцензію можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності. Наразі комунікація з бізнесом успішно переходить у дистанційну площину. Тому, заради безпеки здоров’я платників і працівників, рекомендуємо переходити у формат on-line зв’язку та електронного спілкування за допомогою Е-кабінету платника податків.

Важливо! З дня оголошення карантину прийом заяв на отримання адміністативних послуг здійснюється виключно в ЦОП або через режим листування поштою (рекомендованим листом на адресу ГУ ДПС у Хмельницькій області 29001, м.Хмельницький, вул. Пилипчука, 17 )

Інформація щодо реєстрів діючих ліцензій роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним оприлюднюється на веб-порталі ДПС https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...