
17:54, 21 січня 2021 р.
На Хмельниччині до 5 з половиною років ув’язнення засуджено винуватця ДТП із двома загиблими

Чемеровецький районний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і виніс вирок винуватцю ДТП, яке сталося 21 серпня 2020 року неподалік с. Жердя Чемеровецького району.
40-річний водій автомобіля марки «ВАЗ-2110» (Лада) допустив з’їзд транспортного засобу з дороги та наїзд на дерево. В результаті двоє людей загинуло (жінка 1963 р.н. та чоловік 1964 р.н.), а ще двоє, серед них і водій, травмувалися.
Нещодавно суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав водія винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що призвело до загибелі кількох осіб», та визначив йому покарання у вигляді позбавлення волі тривалістю 5 з половиною років.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:37
12 грудня
14:01
11 грудня
16:19
7 грудня
Оголошення
14:49, 11 грудня
13:33, 4 грудня