• Головна
  • Як пришвидшити роботу Інтернету
13:51, 2 квітня

Як пришвидшити роботу Інтернету

Як пришвидшити роботу Інтернету

7 простих способів покращити роботу Інтернету на домашньому ПК

Чи не найчастішою скаргою абонентів виявляється повільна робота Інтернету. Під час карантину суттєво збільшилася кількість користувачів і зросло навантаження на мережі у всіх провайдерів. Низька швидкість інтернет-з'єднання стала відчуватися особливо гостро, адже заважає комфортно працювати, навчатися дистанційно, спілкуватися чи просто серфити в Інтернеті. Як правильно перевіряти швидкість передачі даних ми вже розповідали. Цього разу пропонуємо кілька простих рекомендацій, що дозволять покращити роботу Інтернету.

Сповільнювати роботу Інтернету можуть багато факторів і не завжди у всьому винен провайдер. Якщо результат тестування швидкості інтернет-з'єднання при підключенні кабелю безпосередньо до комп'ютера виявився на третину нижчим від заявленої провайдером, то можна нічого не робити. Адже це вважається нормою і дозволяє комфортно користуватися послугою. При нижчих показниках можна спробувати трохи покращити швидкість Інтернету, скориставшись простими рекомендаціями.

Перевірте браузер

Багато відкритих вкладок у браузері, особливо закріплених для автоматичного запуску, активно використовують ресурс комп'ютера і швидкість Інтернету. Закрийте вкладки та вимкніть застосунки, якими не користуєтесь. Додайте важливі вкладки у закладки, щоб легко знайти їх при потребі. Вимкніть функцію автозавантаження вкладок у браузері. Це дозволить розвантажити операційну систему і підвищити продуктивність комп'ютера, а сторінки сайтів будуть завантажуватися швидше.

Вимкніть автоматичне відтворення відео

На сторінках соцмереж передбачено автоматичне завантаження контенту. Вимкніть опцію автоматичного відтворення відео в налаштуваннях, щоб покращити швидкість роботи інших застосунків, які працюють з Інтернетом.

Виконайте антивірусну перевірку

Небезпечні вірусні програми уповільнюють роботу операційної системи і браузера. Тому встановіть якісну антивірусну програму, яка буде в режимі реального часу оновлюватися і регулярно перевіряти систему, видаляючи підозрілі об'єкти. Хоч антивірусні програми і використовують частину ресурсу комп'ютера та інтернет-з'єднання, але набагато менше, ніж комп'ютерні віруси.

Змініть роздільну здатність відео

Якщо зображення на екрані періодично зависає, перевірте налаштування у програвачі та встановіть параметри роздільної здатності відтворення відео на крок нижче. Відеоролики будуть завантажуватися швидше. Різницю у якості зображення ви навряд чи помітите, особливо, якщо роздільна здатність вашого монітора менша, ніж у відео. Через велику кількість користувачів під час карантину багато сервісів встановили нижчу якість відео за замовчуванням.

Перевірте свій роутер

Повільна робота Інтернету часто пов'язана з використанням недостатньо потужних або застарілих моделей роутерів, неправильним налаштуванням. Чим більше пристроїв працює одночасно в Інтернеті через Wi-Fi, тим нижчою буде швидкість передачі даних. Вимкніть ті, які не використовуєте в даний момент, і таким чином розвантажте канал.

Зверніться до фахівця, щоб перевірити налаштування роутера. Можливо, доведеться змінити частоту, стандарт, оновити прошивку пристрою, повторно налаштувати домашню мережу. Це дозволить ефективніше використовувати підключення до Інтернету зі стаціонарного комп'ютера і через Wi-Fi.

Переконайтеся також, що ваш роутер встановлений правильно.

Вимкніть VPN

Суттєво знижують швидкість проксі-сервери і VPN. Якщо не готові з цим змиритися, відмовтеся від них або хоча б вимикайте. Запросіть фахівця, який правильно налаштує проксі і VPN, щоб втрати швидкості при роботі в Інтернеті були мінімальними.

Огляньте кабель

Як не дивно, але найчастішою причиною втрати швидкості обміну даними виявляється пошкоджений кабель або зламаний конектор. Для перевірки цілісності та заміни кабелю і конекторів звертайтеся у службу підтримки свого провайдера.

Якщо жодна з рекомендацій не допомогла вирішити проблему, зверніться до провайдера. Абоненти ЕВЕРЕСТ ™ можуть телефонувати у кол-центри у будь-який день цілодобово. Для діагностики і ремонту оперативно виїздять сервісні бригади. Детальніше про послуги Інтернету і кабельного телебачення — на сайті km.everest24.com.ua

#швидкість #робота #Інтернет,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...