• Головна
  • Психологи Хмельницького міського Центру соціальних служб консультують онлайн
10:43, 16 квітня

Психологи Хмельницького міського Центру соціальних служб консультують онлайн

В період карантинних обмежень отримати психологічну консультацію можна у режимі онлайн. Фахівці Центру соціальних службдля сім’ї, дітей та молоді надають таку послугу. Психологічне консультування передбачає порівняно короткочасний період та епізодичний характер особистих контактів психолога і клієнта, що у випадку онлайн-зустрічі створює низку переваг та зручностей.

Аналізуючи власний досвід спілкування із клієнтами, психологи центру, зазначають, що основними напрямками їхньої роботи є:

- допомога у пошуку клієнтом самого себе;

- робота з нескладними кризовими станами людини;

- допомога у вирішенні конфліктних ситуацій в сім’ї та колективі.

Консультацію психолога в Центрі можна отримати у форматі онлайн (робота в режимі реального часу, відео зв'язок) та офлайн (консультаційне листування з можливістю

відкладеної в часі відповіді).

Кожна з цих форм може успішно реалізовуватися як в індивідуальному, так і груповому консультуванні.

Іншим значним позитивом психологічного інтернет- консультування є його географічна необмеженість, тобто консультування в мережі доступне для усіх користувачів.

Варто зазначити, що інтернет-технології полегшили доступ усіх категорій населення до дистанційного отримання психологічної допомоги.

Отримати більш детальну інформацію та записатися на онлайн-консультацію можна за телефонами (068)729-60-29; (0382)76-29-28.

#коронавірус #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...