
10:46, 23 квітня 2021 р.
У лісосмузі на Хмельниччині знайшли тіло чоловіка

Фото: Городок.Сіту
У лісосмузі в місті Городок 22 квітня знайшли тіло людини.
Городоцькі поліцейські інформацію підтвердили Городок.City.
"Тіло чоловіка виявлено близько 17:00 при в’їзді в м. Городок, неподалік АЗС "АВАНТАЖ". Прибувши на місце події слідчо-оперативна група встановила, що померлий - місцевий мешканець 1987 р. н.", — прокоментувала старший інспектор з комунікації Хруп Людмила Берестовська
Як зазначили правоохоронці, при огляді тіла слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло направлено на судово-медичну експертизу. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
19:29, 8 червня
10:18, 11 червня
17