• Головна
  • У Хмельницькому відкрили багатофункціональний спортивний майданчик
12:55, 3 червня

У Хмельницькому відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

У Хмельницькому відкрили багатофункціональний спортивний майданчик

В загальноосвітній школі ім. М. Чекмана №13 свято – тут відкрили багатофункціональний спортивний майданчик. Тут можна займатися різними видами спорту - волейболом, баскетболом, гандболом, міні-футболом.

Учні освітнього закладу будуть проводити уроки фізкультури, адже майданчик має спеціальне покриття, яке сприяє комфортним заняттям спортом. Також тут зможуть займатися і мешканці мікрорайону. Із такою приємною подією школярів та лезневчан привітав міський голова Олександр Симчишин.

«Фактично, це повністю нове будівництво на місці колишнього пустиря з величезною кількістю мереж, пожежним резервуаром. Ми коли вперше привезли проектантів, то на їх думку тут будівництво спортивного майданчика було не можливе, але в Лезневе ми не змогли більше знайти місця, де можна було б побудувати спортивний майданчик, тому вирішили, що ми реалізуємо цей проект саме тут і ми його реалізували. Тепер на місці колишнього пустиря і надзвичайно занедбаної території ми маємо хороший спортивний майданчик. Будівництво тривало менше року. Ми розпочали будівництво майданчика в другій половині 2020 року, перед тим провівши велику частину робіт з перенесення мереж та підготовки самої ділянки. Вартість майданчика понад 2 млн грн, зважаючи на необхідність проведення саме підготовчих робіт.

Цей майданчик певно зі всіх най більш довгоочікуваний. Я вперше загорівся бажанням будувати спортивний майданчик в Лезневому ще у 2012 році, коли був депутатом міської ради і з 2016 року ми вишуковували таку можливість. В 2020 році почали, в 2021 році збудували. Це перший майданчик зданий в цьому році. Найближчим часом плануємо відкрити спортивний майданчик на території НВК №31, до початку навчального року відкриємо спортивний майданчик в селі Пирогівці, яке входить в межі Хмельницької територіальної громади, і в цьому році, у вересні-жовтні, відкриємо спортивний майданчик у ЗОШ №22 та першу чергу спортивного комплексу в ЗОШ №12. За цю каденцію, кожна школа, де дозволяє можливість, буде мати свій спортивний майданчик, плюс з десяток спортивних майданчиків буде в дворах, і кожне село, яке ввійшло в територіальну громаду і має школу, буде мати спортивний майданчик», - розповів міський голова Олександр Сергійович.

Школа у мікрорайоні Лезневе може похвалитися чималими здобутками своїх учнів як у спортивній сфері, так і в культурній. Діти продемонстрували свої вміння та отримані нагороди. Також подарували присутнім мистецькі номери.

Після завершення урочистих заходів на полі нового майданчику одразу ж розпочався товариський матч з міні-футболу.

#спорт #хмельницький #майданчик #відкриття
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...