• Головна
  • Хмельничанин здобув «бронзу» на Кубку Європи з дзюдо
19:35, 19 липня 2021 р.

Хмельничанин здобув «бронзу» на Кубку Європи з дзюдо

З 16 по 18 липня в місті Бухарест (Румунія) проходив Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років.

У змаганнях взяли участь 383 учасники з 29 країн та 2 континентів. Збірну України представляли 14 спортсменів. Спортсмени збірної України з дзюдо завоювали 4 нагороди.

Вихованець Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Всеволод Климов, у ваговій категорії до 81 кг здобув бронзову нагороду та виборов місце у складі національної збірної України на Чемпіонат Європи серед кадетів до 18 років, що відбудеться 17-19 серпня 2021 року у місті Рига (Латвія).

Підготував спортсмена тренер-викладач з дзюдо Олексій Жижанов.

Вітаємо спортсмена та наставника з гарним результатом та бажаємо успіху на чемпіонаті Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію