• Подолянка стала призеркою міжнародних легкоатлетичних змагань
14:02, 18 серпня 2021 р.

Подолянка стала призеркою міжнародних легкоатлетичних змагань

Кам’янчанка-призерка міжнародних легкоатлетичних змагань

На юнацькому чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який 14 серпня відбувся у Кралєво (Сербія) за участю спортсменів 2004 року народження і молодших з 15 країн ,серед яких і 20 наших співвітчизників , українці виграли сім медалей.

На змаганнях було показано ряд високих результатів, зокрема, сербка Адріана Вілагош стала чемпіонкоюз з найкращим результатом сезону в світі у метанні 500-грамового списа (70,10м) для данної вікової групи U18.

Для потрапляння до трійки призерів українці досягли таких показників.

Михайло Брудін,2005 року народження, з Донеччини у першій спробі розставив усі крапки над «і», метнувши 1,5-кілограмовий диск на 58,10 м і залишивши далеко позаду всіх суперників. У срібного призера, Сімеона Кассельса з Болгарії, 53,57 м.

«Було виконано дуже багато роботи, щоб добре виступити на юнацькому чемпіонаті ABAF. Ми з моєю командою працювали, немов бджілки, й ось результат», – зазначив у своєму Instagram Михайло Брудін.Цікаво те, що Михайло є родичем (онук сестри) найкращої дискоболки ХХ століття, багаторазової рекордсменки світу, олімпійської чемпіонки 1972 року Фаїни Мельник, котра народилася в Бакоті на Кам’янеччині. Цьогоріч він став переможцем етапу Кубка України, що проводився в квітні у місті над Смотричем на честь уславленої Фаїни Григорівни та олімпійського чемпіона з метання молота Анатолія Бондарчука зі Старокостянтинова.

Діана Гончаренко (Сумська область) з результатом 12,18 сек вийшла до фіналу з бігу на 100 метрів. У вирішальному колі українка подолала дистанцію дещо повільніше – за 12,23 сек, але цього цілком вистачило для золота. Словенка Ніка Сінкеч у чотирьох сотих секунди позаду.

Ще одне золото Україні принесла Юлія Петрик з Волині. При цьому, атлетка встановила особистий рекорд з бігу на 1500 метрів -4хв 30,91 сек.

З третьої спроби, подолавши 2,08 м, Володимир Савіцький з Житомирщини виграв срібну медаль в стрибках у висоту. У переможця змагань Марко Шуковіча з Боснії і Герцеговини 2,11 м.

Срібною призеркою в штовханні ядра стала Марія Ларіна з Донеччини. У заключній спробі вона відправила 3-кілограмове ядро на позначку 15,51 м і піднялася на другу позицію.

Ще одне срібло Україні приніс Олексій Яценко з Дніпропетровщини в метанні молота (5 кг). Найкращою з його спроб стала третя – 70,82 м.

Бронзою колекцію нагород нашої команди доповнила Олександра Чернуха з Кам’янця Подільського. У секторі для потрійного стрибка в заключній спробі вона приземлилася на позначці 12,82 м. Її змогли випередити лише Пламена Міткова з Болгарії (13,19м) і сербка Теодора Поберич (13,О1м).

Сподіваємось, що під наглядом тренера Олега Вергуша, який був присутнім на чемпіонаті, вона dв подальшому зуміє реалізувати свій потенціал. Цьому, безумовно, сприятиме якісне проведення реконструкції стадіонів ім. Г. Тонкочеєва та національного університету ім.І.Огієнка в Кам’янці-Подільському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію