• Головна
  • МВС виводить питання дотримання прав людини на якісно новий рівень – Денис Монастирський
14:05, 1 вересня 2021 р.

МВС виводить питання дотримання прав людини на якісно новий рівень – Денис Монастирський

МВС виводить питання дотримання прав людини на якісно новий рівень – Денис Монастирський

Міністр внутрішніх справ провів зустріч з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини з метою посилення співпраці щодо забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав, свобод та законних інтересів громадян.

«Я твердо переконаний не тільки у необхідності продовження спільної роботи у раніше визначених векторах, але й у її зміцненні. Тому, пропоную Уповноваженому ВР приєднатися до Колегії міністерства, а також спільно проводити моніторингові візити. Це дозволить виявити систематичні порушення прав людини та напрацювати шляхи їх вирішення. Такі кроки виведуть питання дотримання прав людини у діяльності органів системи МВС на якісно новий рівень», - сказав очільник правоохоронного відомства.

Денис Монастирський підкреслив, що міністерство готове й надалі працювати у рамках запровадження системи «CUSTODY RECORDS» та сподівається на участь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в реалізації цієї ініціативи. («CUSTODY RECORDS» - система, спрямована на захист і дотримання прав і свобод затриманих осіб, фіксацію всіх дій, які відбуваються із затриманими).

Міністр внутрішніх справ подякував Людмилі Денисовій за співпрацю та виступив з ініціативою затвердити спільний план заходів, що стане дорожньою картою.

Нагадаємо, між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та міністром внутрішніх справ України діє Меморандум про співпрацю. Положення документу спрямовують зусилля на запобігання вчиненню, виявлення та припинення порушень прав і свобод людини в діяльності органів системи МВС, запобігання катуванням, дотримання прав і свобод працівників органів системи міністерства та захист прав дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспільство #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...