• Головна
  • Хмельницький - абсолютний лідер у індексі конкурентноспроможності міст в 2021 році
11:43, 3 вересня 2021 р.

Хмельницький - абсолютний лідер у індексі конкурентноспроможності міст в 2021 році

Хмельницький - абсолютний лідер у індексі конкурентноспроможності міст в 2021 році

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України», у партнерстві з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій сьогодні представила результати другого Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ), на основі якого створено рейтинг 45-ти найбільших міст України за якістю ділового середовища і умовами ведення бізнесу.

Хмельницький – на ПЕРШОМУ МІСЦІ в обох рейтингах!

«Цей індекс не просто статистичний показник, ІКМ - це глибокий аналітичний інструмент оцінки реалізації економічної політики в місті, умов ведення бізнесу, інвестиційного клімату, співпраці бізнесу і влади і т.д.

Застосування такого інструмента спрямовано на сприяння конкуренції між містами у створенні сприятливого бізнес-клімату. За його допомогою визначаються пріоритетні для місцевого бізнес-середовища реформи, визначаються кращі практики взаємодії місцевої влади та бізнесу, стимулюється здорова конкуренція міст та територій, обмін досвідом та поширення кращих регуляторних практик.

Для формування рейтингу опитали 7454 керівників суб’єктів підприємницької діяльності, зокрема керівників 3735 підприємств-юридичних осіб та 3719 фізичних осіб-підприємців 45-ти міст з усіх регіонів України.

Рік тому такий рейтинг вже проводився, але за іншою методологією і лише серед обласних центрів. Цьогоріч паралельно з опитуванням за новою системою, було проведено й аналогічне минулорічному, і у ньому в Хмельницького знову ж на ПЕРШОМУ МІСЦІ серед усіх обласних центрів!

Приємно, що 61,5% бізнесу Хмельницького вважає, що міська влада «дуже добре» або

добре» ставиться до приватного бізнесу, більше трьох чвертей опитаних (75,2%) погоджуються, що міська влада підтримує створення нового бізнесу. В Хмельницькому також зафіксовано найбільшу частку респондентів, які погоджуються, що міська влада підтримує вже існуючий бізнес (71,7%). Респонденти оцінюють підтримку місцевих інноваційних програм місцевою владою (фінансування їх з місцевого бюджету) на 2,59 бала з 5-ти – найкраща оцінка серед досліджених міст.

Хмельницький - абсолютний лідер у індексі конкурентноспроможності міст в 2021 році, фото-1

Разом із тим, грунтовне дослідження показало нам низку недоліків і недопрацювань, зокрема, в частині реєстрації бізнесу, вартості дотримання законодавства, наявних фінансових ресурсів. Будемо підтягувати усі проблемні питання!

Працюємо далі!» - зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспыльство #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...