• Головна
  • Хмельниччинна: на “зебрі” збили двох дівчаток (ФОТО)
10:14, 7 вересня 2021 р.

Хмельниччинна: на “зебрі” збили двох дівчаток (ФОТО)

Хмельниччинна: на “зебрі” збили двох дівчаток (ФОТО)

 6 ве­рес­ня близь­ко 20-ї го­ди­ни у міс­ті Ше­пе­тів­ці ста­ла­ся до­рожньо-тран­спортна при­го­да. На Ста­ро­кос­тянти­нівсь­ко­му шо­се пря­мі­сінь­ко на пі­шо­хід­но­му пе­ре­хо­ді під ко­ле­са­ми ав­тівки опи­ни­ли­ся від­ра­зу двій­ко ді­тей.

Над­зви­чай­на при­го­да ста­ла­ся бі­ля ма­га­зи­ну «Кум», повідомляєвидання «День за днем»..

Як роз­по­ві­ли оче­вид­ці ава­рії, ав­то­мо­біль мар­ки «Сла­ву­та» ру­хав­ся зі сто­ро­ни «Епі­цен­тру», як у той мо­мент на пі­шо­хід­ний пе­ре­хід ви­біг­ли двоє ді­тей.

— Во­че­видь, во­дій не по­ба­чив пі­шо­хо­дів, ос­кіль­ки бі­ля «зеб­ри» сто­яв при­пар­ко­ва­ний чор­ний SEAT.

Оче­вид­ці від­ра­зу вик­ли­ка­ли на міс­це тра­ге­дії ме­ди­ків та по­ліс­ме­нів. «Швид­ких» до міс­ця ава­рії при­їха­ло аж дві. Від­так, пос­траж­да­лих від­ра­зу доп­ра­ви­ли до Ше­пе­тівсь­кої ба­га­топ­ро­філь­ної лі­кар­ні.

— Дів­чаткам, які пос­траж­да­ли внас­лі­док ДТП, 5 та 10 ро­ків, — роз­по­ві­ли для «День за днем» у по­лі­ції.

На­ра­зі на міс­ці по­дії пра­цює слід­чо-опе­ра­тив­на гру­па Ше­пе­тівсь­ко­го РУП, яка вста­нов­лює всі об­ста­ви­ни ДТП.

— У 10-річ­ної пос­траж­да­лої ді­аг­носто­ва­но склад­ний пе­ре­лом стег­на. На­ра­зі ме­ди­ки Ше­пе­тівсь­кої ба­га­топ­ро­філь­ної лі­кар­ні на­ма­га­ють­ся ста­бі­лі­зу­ва­ти її стан та го­ту­ють до тран­спор­ту­ван­ня до міс­та Хмель­ницько­го. В 5-річ­ної дів­чинки лі­ка­рі вже ді­аг­носту­ва­ли за­бої м’яких тка­нин. На­ра­зі про­во­дять­ся усі не­об­хідні до­об­сте­жен­ня, — заз­на­чи­ли для «День за днем» у мед­закла­ді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...