• Головна
  • "Удар по здоров'ю": на Хмельниччині виявлено небезпечні йогурти з Італії
13:42, 7 вересня 2021 р.

"Удар по здоров'ю": на Хмельниччині виявлено небезпечні йогурти з Італії

"Удар по здоров'ю": на Хмельниччині виявлено небезпечні йогурти з Італії

Держ­прод­спо­жив­служ­ба в Хмель­ницькій об­ласті попереджає мешканців про небезпечні харчові продукти, які потрапили на ринки та в магазини нашої області.

Інформуємо стосовно повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 31 серпня 2021 року № 2021.4355-fup9, щодо вилучення йогуртів з Італії (виробник: Granarolo SpA, Vernate (MI)), що містить камедь рожкового дерева, яка перевищує MRL для оксиду етилену та експортувались до України (місце доставки: ТОВ «Дистрибуційна-логістична компанія «Пілот», пров. Володимира Усенко, 2, м. Харків, 61093).

Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (надалі – Закон), якщо оператор ринку має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно має розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу. Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

Про вжиті заходи щодо подальшого поводження із невідповідним харчовим продуктом необхідно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області протягом двох днів за адресою: вул. Шевченка, 53, м. Хмельницький, 29007, тел. (0382) 63-07-34, e-mail: [email protected]

Попереджаємо операторів ринку про відповідальність за порушення законодавства про харчові продукти відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

"Удар по здоров'ю": на Хмельниччині виявлено небезпечні йогурти з Італії, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#йогурт #небезпека #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...