11:00
24 липня
1 вересня о 11:15 на пост водолазно-рятувального відділення №3 селища Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району надійшло повідомлення про те, що в акваторії річки Дністер троє людей на надувному човні далеко від берега потребують допомоги.
Надзвичайники водолазно-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення на моторному човні оперативно надали допомогу, доправивши постраждалих разом із плавзасобом на берег.
ДСНС вкотре наголошує:
шановні громадяни не порушуйте правил поведінки на воді. Це може завершитись трагічно.
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області