• Головна
  • На Хмельниччині розпочався збір розвідників, зв’язківців та водіїв ССО
10:47, 17 вересня 2021 р.

На Хмельниччині розпочався збір розвідників, зв’язківців та водіїв ССО

Фото: Андрія Агєєва

Фото: Андрія Агєєва

16 вересня в одній з військових частин Сил спеціальних операцій на Хмельниччині, стартував збір резервістів першої черги.

Начальник штабу зборів майор Вадим зазначив, що участь у навчаннях візьмуть розвідники, зв’язківці та водії. Сьогодні їх приймають у частині, ставлять на усі види забезпечення, переодягають у військову польову форму, інструктують та доводять необхідну інформацію щодо організації.

Проживатимуть учасники зборів у польових наметах на тактичному полі військової частини.

Як і під час зборів у червні, головним завданням є відновлення втрачених навичок, вдосконалення вмінь і натренованості резервістів за різними видами тактико-спеціальної підготовки відповідно до займаних посад.

– Ми чітко спланували комплекс теоретичних і практичних занять, враховуючи специфіку виконання завдань. На медицині, топографії і вогневій – будуть всі разом. Решта занять – окремо. Приміром, навіщо водієві чи зв’язківцю на заняттях з інженерної підготовки знати, як діяти в умовному тилу противника, як розміновувати, закладати вибухівку і підривати, коли їхнє завдання в інженерному відношенні – знайти укриття для автомобіля і замаскувати його. Так само і зв’язківці повинні вміти маскувати свою автомобільну і спеціальну техніку в районі розгортання засобів зв’язку, ‒ каже офіцер.

З усіма групами резервістів упродовж зборів працюватимуть досвідчені інструктори військової частини за напрямками діяльності.

Про те, як резервісти відновлюють свій вишкіл на полігоні, хто вони у цивільному житті, та чи важко дається їм військова наука, ми розповімо і покажемо вам у наступних матеріалах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...