• Головна
  • На Хмельниччині школи долучаться до системи цифровізації освіти
12:56, 21 вересня 2021 р.

На Хмельниччині школи долучаться до системи цифровізації освіти

На Хмельниччині школи долучаться до системи цифровізації освіти

60 шкіл Хмельниччини долучиться до цифровізації загальноукраїнської системи освіти.

Про це розповів заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Юр’єв. За його словами, проєкт цифровізації закладів освіти області - це спільний проєкт:

- Була розроблена програма "Цифрова трансформація Хмельниччини 2021-2023", яка прийнята на сесії нашими депутатами. За неї профінансовано вже два мільйони 300 тисяч гривень. На сьогодні вже в Україні долучено до цієї платформи 1800 шкіл, в нас поки що 60, але ми ставимо собі за мету, що всі школи нашої області обов’язково мають бути долучені до цієї платформи.

Потреба в такій програмі виникла під час карантинних заходів в області, коли у школах навчання відбувалось у дистанційній формі, каже радник голови Хмельницької облдержадміністрації з питань цифрового розвитку Євгеній Липовенко. За його словами, аби впровадити цифровізацію на Хмельниччині, уряд надав субвенції. А саме – забезпечення інтернет-мережею місцевість, на соціальні заклади, до яких також входять і школи, і бібліотеки. Інша частина субвенції – це гроші на ноутбуки для вчителів та стемлабораторії. Євгеній Липовенко додає:

- Зараз ми говоримо не тільки про відеострімінг навчальних уроків та електронні уроки. Ми говоримо про електронні щоденники, про електронні журнали , щоб батьки могли відстежувати успішність своїх учнів та дітей в цілому, щоб департаменти освіти та тергромад адміністрацій відслідковувати та впливати на неї. В цілому, цей продукт ми зараз будемо запускати в 60 школах Хмельницької області. Ці школи були відібрані як найрейтинговіші. На майбутнє ми плануємо, щоб всі тергромади та мери міст долучились до цієї ініціативи.

Головний спеціаліст відділу загальної та середньої освіти департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Дмитро Карвацький каже:

- Батьки в будь-який момент можуть контролювати те, як дитини їхня навчається. Окрім того, покращується комунікація між педагогічними працівниками, керівниками і батьками, що лише буде сприяти і мотивувати також учнів для покращення рівня їхніх знань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...