• Головна
  • Булінг в школі на Хмельниччині: директор буде відповідати у суді
11:08, 30 вересня 2021 р.

Булінг в школі на Хмельниччині: директор буде відповідати у суді

Булінг в школі на Хмельниччині: директор буде відповідати у суді

На Кам'янеччині поліцейські склали адмінпротокол на директора школи за неповідомлення про випадок булінгу 

Наразі адміністративні матеріали вже направлено на розгляд суду.

У серпні цього року суд притягнув до відповідальності матір десятирічного школяра за те, що останній вчиняв систематичне цькування свого однокласника. Матір хлопчика, який зазнав булінгу, неодноразово зверталась до директора школи з проханням вжити заходів, проте, результату так і не було. Після цього жінка звернулась із письмовою заявою до поліції.

Читайте також: Стало відомо, як поліція перевірятиме COVID-сертифікати

Про зазначений випадок директор мав би повідомити до поліції, але не зробив цього. Свою провину він визнав, а неповідомлення про булінг мотивував тим, що дану посаду на наступний навчальний рік займати не буде і рішення стосовно проблемних ситуацій у школі прийматиме вже новий директор.

Читайте також: Викладач хмельницького ліцею продавав наркотичні засоби

Одразу ж після прийняття рішення судом щодо підтвердження факту булінгу в школі, стосовно директора були оформлені адмінматеріали за ч. 5 ст. 173-4 КУпАП (неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу) та направлено до суду для подальшого прийняття рішення.

Сектор комунікації за інформацією ювенальної
превенції Кам’янець-Подільського РУП

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#булінг #поліція #хмельниччина #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Далее кадры V элемента,як Хихимор наградили эвроутопленниками авто Дора за мисто Стингеров
30 вересня 2021 р., 12:52
Ото нормалек Солнышко сыграют внутренним рэбром по адамовному,а двумя перстами по плетению чрева сего блата.Дыки прапора с серж.составом Фиксы бэз Ф Маммона,с костяшек навалят граненный 200 груз с дубовой Каховки марочной.Конешно после того,як уси зэлэни салажни посаберут весь оставшийся орех,а их Та'ту' не догонят,и здатут в дет.доМ Леницы бартерных нарядов прикладив отношений подношений к алтарю ДМБ.А далее подлые и в своём роде уникумы на которых усё як завжды на ладан,поглядят на дизциплину по воротничкам ту линейки плаца Пяцоллы,и возможно останется на Пьяну вышэнку у Захере Тамблерона лихтенштэйну(зараза яка придумала такэ,хрен залаврируешь Чакрой Ф) Викна Плазмы бластера СТБ высветили тир в карьере Бабьего яра в котором обучали Бараки Барабак после менстры печенек Нуланд стрелять в 10 не изучивши в школе правило Арифметики,не гоняй Пятачком за тем самым 5 коп своим розовым пятаком,а обкапывай каштаны у городе каштанов изучая КПД масштаба КПД без выхлопных холопных ХоХлодоевых неОбразованных,й резанной колодой 13 раз по пятаку.Куда пэрэд батько Бульбо в пэкло,колы Чейз у нижнем ряду порядка поГОСТа.Й не второпаю,як могут эти Кварталы не поделить Газпрома газ у Венгрии с горГулями.Крым захватил крымчан,а от Донбасса окупировали с Донецком Засядько.(перлы и хиты,Коробейников=Эх полным,полна коробочка ... далее по расположению звёзд оливок мундиров с Ять по Ать)гряньте тЧК Далее Чорный отряд Кука с Одноглазым Диким прапором Хоругви, задумався:если не узрили √ политрука у Бочке Коло Кола Кинга в стиле Кобры шаО,то переходимс к плану iMi: Лы'сенко' Па'да'лко Пысанка 1+1,а далее подлые полосатые Липриконихи Десны,оставят 1 лытру святого Гурджи,по ложичке в вещ.мешочек заначку для кофэ Чорной карты Будьмо Панченки.А посля почухать извилины Тисы и ИВ '-' AMBRE NOIR РоХен подумать,Нона Ричи не в моде с химией.Трэбо у люльку подумать про Кэптэн Блэк гОлди,без жовательного як из под земли той самой.Стволы корешков заряжены селитрой из начало веков до саги от Р.Х погоста порядка = Крестов с памятниками на Вечны скорботы гробов у белых тапочках Ицаков Изис.Не сотвори себе кумира!Бедный Святой Владимир Архи,Бедный Святой Пётр Арха,по образу Архэ Вида Эдемского цэдику АшпидА ширЫ ворота,и рога с копытами тоже узки,а Золотэ руно Рун длиннэ между коротким ущельем гоР.
Оголошення
live comments feed...