Новини компаній
14:24, 30 вересня 2021 р.
Правильна кар'єрна техніка від ТДС
Новини компаній
Ера палеоліту відкрила світу гірничі роботи, а особливо початок будівництва пірамід у Стародавньому Єгипті. На кінець ХХ ст. в кар'єрах добувалося 95 % будівельних гірських порід, близько 70 % руд, 90 % бурого і 20 % кам'яного вугілля. Гірнича (гірничодобувна́) промисловість – комплекс галузей важкої промисловості з розвідування родовищ корисних копалин, видобування їх з надр землі та збагачення корисних копалин.
Україна входить до числа провідних мінерально-сировинних держав світу. Україна займає всього 0,4% земної суші, але проживає 0,8% населення планети, має у своїх надрах 5% мінерально-сировинного потенціалу світу. В Україні розвідано 20 тис. родовищ і знайдено 111 видів корисних копалин - 200 видів корисних копалин, 120 з яких використовує людство сьогодні. Найбільша кількість розвіданих запасів припадає на Вінницьку - 12%, Житомирську - 12,7, Кіровоградську - 9,2% та Дніпропетровську - 5,9% області; найменшу кількість запасів виявлено у Волинській - 0,13%, Харківській - 0,7%, Сумській - 0,1% областях. З них 7807 родовищ 94 видів корисних копалин мають промислове значення та обліковуються Державним балансом запасів. Економічне значення серед корисних копалин мають кам'яне вугілля, нафта і газ. Їх родовища знаходяться в різних геологічних регіонах України. Зокрема, за запасами і видобутку залізних, марганцевих, титано-цирконієвих руд, багатьох видів неметалічного сировини Україна наприкінці XX ст. займала провідне місце серед країн СНД, Європи і світу. В Україні у великих обсягах ведеться видобуток кам'яного вугілля (2% від світового видобутку), залізних (4%) і марганцевих (10%) руд, урану, титану, цирконію, германію, графіту (4%), каоліну (18%). Варто звернути увагу, що найбільший кар'єр в Україні — Інгулецький (до 34,8 млн т руди на рік).
Для забезпечення роботи кар'єру потрібна спеціальна техніка. На кар'єрах з міцними породами найбільший обсяг перевезень здійснюється важкими автосамоскидами. Автосамоскиди — поширений засіб транспорту завдяки їх маневреності, можливості долати круті схили. Суперпотужні, сучасні моделі кар'єрних самоскидів від відомого якістю і надійністю своєї продукції провідного виробника LGMG (Lingong Machinery Group Co., Ltd.). Група компаній ТДС робить вигідну пропозицію своїм клієнтам, поставляючи спецтехніку за найнижчими в Україні цінами.
Базовою технікою для розчищення земельних ділянок шляхом пошарового знімання ґрунту, для риття котлованів, переміщення ґрунтів на порівняно невеликі відстані (до 0,5 км), для засипки ям і траншей, для вирівнювання косогорів і укосів використовуються бульдозери. Гусеничні бульдозери в кар'єрах використовуються як штовхачі скреперів. Також для гірничодобувних робіт застосовуються автогрейдери SDLG, які здійснюють землерийно-планувальні роботи на колісному самохідному ходу. Основним робочим органом машини є відвал, який легко змінюється на змінне обладнання у вигляді фрези, кірковщика та ін. Основне використання автогрейдерів SDLG - вирівнювання насипних покриттів, ґрунту, зведення і поліпрофілірування земляного полотна.
Бульдозери Zoomlion, які представляє компанія ТДС на території України, добре зарекомендували себе на досить розвиненому ринку спецтехніки, маючи високу надійність, прохідність, універсальність (за рахунок зміни додаткового обладнання), а також адекватну ціну. Бульдозер з представленої лінійки може комплектуватися стандартним відвалом (неповоротним, поворотним, універсальним), а також відвалом, пристосованим для роботи в болотистих умовах або для полігонів з похованими відходами.
Потокова технологія на кар'єрах досягається із застосуванням екскаваторів. На кар'єрах середньої і малої потужності високу ефективність показують компактні екскаватори із зменшеними робочими параметрами. Гусеничний екскаватор - це універсальна машина, призначена для проведення землерийних і кар'єрних робіт нижче опори гусениць. Завдяки можливості швидкої зміни додаткового обладнання стає незамінним при будівництві доріг, підготовки майданчиків до будівництва будівель, проведення гірничо-видобувних робіт.
Гусеничний екскаватор SDLG - один з кращих прикладів гусеничної спецтехніки. В основі розробки лежить довга і ефективна співпраця зі шведською компанією VOLVO GRОUP і провідним німецьким розробником дизельних двигунів Deutz AG. В Україні такий екскаватор придбати досить просто - група компаній ТДС завжди готова надати Вам найбільш універсальну і оптимальну для Ваших потреб модель такої спеціальної техніки. Мережа представництв групи компаній «ТДС» охопила всі регіони країни, зокрема, для зручності і оперативності надання послуг філії відкрито в наступних містах: Дніпро, Львів, Одеса, Харків та Хмельницький. Окремо від офіційних представництв функціонують спеціальні сервісні пункти в Івано-Франківську, Коростені, Рівному та Слов'янську. Виїзні сервісні бригади укомплектовані необхідними спецінструментами та діагностичним обладнанням, а склад запчастин дозволяє забезпечувати ремонтно-виробничий цех і гарантує виконання індивідуального замовлення клієнтів.
Сервісне обслуговування розвивається в двох напрямках: вирішення проблеми в день звернення, мінімізація простою обладнання в ході експлуатації, ремонту і підготовка та вдосконалення фахівців. ТОВ «ТДС Укрспецтехніка» обслуговує, діагностує та ремонтує двигуни WEICHAI, PERKINS, DEUTZ, CAT.
Гірничодобувна галузь України – це локомотив економіки та запорука стабільного розвитку країни. За умов раціонального використання існуючого природно-ресурсного потенціалу України можна забезпечити конкурентні переваги та надати перспективи для співпраці країни з розвиненими країнами, особливо з тими, природні ресурси яких менш значні або більш вичерпані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
29 листопада
12:00
29 листопада
5 освітніх проєктів від ЄС: можливості для молоді та дорослих у воєнний час
Партнерський матеріал
11:00
29 листопада
11:56
27 листопада
ТОП новини
Оголошення
19:24, 21 листопада
19:24, 21 листопада
19:24, 21 листопада
19:24, 21 листопада
15:38, 28 листопада
live comments feed...