• Головна
  • Республіка Польща залишається найбільшим міжнародним торговельним партнером Хмельниччини, – Сергій Ткачук
10:51, 2 жовтня 2021 р.

Республіка Польща залишається найбільшим міжнародним торговельним партнером Хмельниччини, – Сергій Ткачук

Республіка Польща залишається найбільшим міжнародним торговельним партнером Хмельниччини, – Сергій Ткачук

На цьому наголосив заступник голови ОДА Сергій Ткачук під час зустрічі з учасниками польської делегації, до якої увійшли представники міста Жешув, місцевої влади, підприємці та представники грантових програм.

Як повідомили іноземні гості, метою візиту є здійснення та проведення заходів, спрямованих на встановлення та посилення економічного та торговельного співробітництва між польськими та українськими регіонами.

Республіка Польща залишається найбільшим міжнародним торговельним партнером Хмельниччини, – Сергій Ткачук, фото-1

Вітаючи польську делегацію, Сергій Ткачук відмітив, що Республіка Польща залишається найбільшим міжнародним торговельним партнером Хмельниччини. Адже, за статистичними даними, обсяг товарообігу за січень-липень поточного року з Польщею становить близько 107 млн дол. США, у тому числі експорт товарів – біля 65 млн дол. США, імпорт – близько 42 млн дол. США (13,5% до загального обсягу).

Посадовець розповів, що Хмельниччина – це інвестиційно привабливий регіон України з розвинутим підприємницьким середовищем, унікальними природними та рекреаційними ресурсами, сприятливими природними і кліматичними умовами. Тому, область надзвичайно зацікавлена в подальшому розширенні співробітництва в різних сферах економічної, соціальної та культурної діяльності.

“Сподіваюсь, що ми і надалі будемо зміцнювати наші ділові і партнерські стосунки, а обласна державна адміністрація готова забезпечити максимальне сприяння у налагодженні конструктивної та ефективної співпраці”, – сказав заступник голови ОДА.

В свою чергу, учасники делегації запевнили, що такі зустрічі є чудовою платформою для міжнародної співпраці між країнами.

У ході спілкування присутні обговорили перспективні напрямки співробітництва та обміну досвідом, питання співпраці в аграрній галузі та розвитку туризму. Не оминули і питання сфери модернізації інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Кошэленко 1+1,читать Ветхие √ родов навчылысь?
2 жовтня 2021 р., 19:45
Така красуня кучерява,як та сама Вышэнка первозданна цём деревУшка Голиафа
Плут Зеля и святой Петр Золотых ворот,выдайте грабли и лопаты марширующих бездельникам Лысой горы
2 жовтня 2021 р., 19:51
Шматко,Лянь сколько раб.рук Капитала капиталюг на Хрещатике,хотят шоб улучшили комсомольки строй отряды быт города каштанов
Оголошення
live comments feed...