• Головна
  • Хмельниччина: психологи провели для надзвичайників лекцію: «Сім’я, як чинник впливу на психічне здоров’я її членів» (ВІДЕО)
13:38, 8 жовтня 2021 р.

Хмельниччина: психологи провели для надзвичайників лекцію: «Сім’я, як чинник впливу на психічне здоров’я її членів» (ВІДЕО)

Хмельниччина: психологи провели для надзвичайників лекцію: «Сім’я, як чинник впливу на психічне здоров’я її членів» (ВІДЕО)

Як свідчить практика, життєдіяльність людини найбільш пов'язана з двома сферами: сімейною та професійною, які визначають те, наскільки кожен індивід є щасливою чи нещасливою людиною.  

Звідси стає надзвичайно важливо у процесі організації професійної діяльності не ігнорувати сімейне життя людини, вміти своєчасно надати їй психологічну підтримку та допомогу. Для цього потрібно знати психологічні основи сімейного життя і кризи, які можуть виникати на різних етапах життєдіяльності сім'ї

Саме тому, 6 жовтня до рятувальників завітав доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідуючий кафедрою психології та педагогіки Хмельницького національного університету голова Української асоціації сімейних психологів Євген Потапчук. Разом із психологами Головного управління він провів для надзвичайників заняття на тему: «Сім'я, як чинник впливу на психологічне здоров’я її членів».

Під час лекції Євген Потапчук розповів надзвичайникам про види нормативних та ненормативних сімейних криз, які можуть виникати в процесі сімейного життя та навів приклади із реальних життєвих ситуацій, а також ознаки негативного морально-психологічного клімату в сім'ї  та способи подолання цих деструктивних ознак.

Тож, аби зберегти психічне здоров’я сім'ї, необхідно підтримувати позитивний морально-психологічний клімат у своїй сім’ї, бути суб'єктом позитиву для себе і членів своєї сім’ї, частіше організовувати сімейний відпочинок (прогулянки, подорожі, ігри), виступати в ролі мотиватора, порадника, розрадника, романтика, позбавлятися шкідливих звичок. А якщо проблеми все ж таки виникли, то варто своєчасно звернутися за допомогою до фахівців за психологічною допомогою.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...