• Frankivsk Half Marathon 2021: Чемпіонкою стала жінка з Хмельниччини
09:50, 18 жовтня 2021 р.

Frankivsk Half Marathon 2021: Чемпіонкою стала жінка з Хмельниччини

Десятого жовтня в Івано-Франківську відбувся традиційний півмарафон (Frankivsk Half Marathon 2021).

У спортивному дійстві, що проводився восьмий рік поспіль, взяли участь сотні франківців і гостей міста.

Стартували бігуни з вулиці Незалежності, а фінішували на вулиці Івана Франка. Маршрут пролягав центральними вулицями, парком імені Шевченка та міським озером.

Окрім півмарафону (21,1 км) організатори передбачили інші дистанції на будь-який смак та рівень підготовки: 10 км, 5 км, естафету, корпоративну естафету, благодійний пробіг, дитячі забіги.

На “десятці” відзначилася 40-річна Світлана Ільченко з міста Нетішина.

Дистанція 10км проходила вулицями міста в одне коло. Старт розпочався о 13.00, коли погода була досить вітряною. Стартувало усього 135 людей, з них 61-жінка. Світлана фінішувала з результатом 41хв 31сек восьмою в загальному заліку та першою серед жінок .

У заході взяла участь третій рік поспіль, в попередні роки займала 2 та 3 місця. “Групою підтримки” у неї була донька Юля, котра щороку супроводжує невгамовну і вмотивовану матір, для якої біг на аматорському рівні у вільний від роботи час став здоровим способом життя .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію