11:00
24 липня
20 жовтня о 12:15 на водолазно-рятувальне відділення №4 надійшло повідомлення про те, що в акваторії річки Смотрич неподалік села Цвіклівці Кам’янець-Подільського району людина у воді подає сигнали про допомогу.
Невідкладно до місця події прибули рятувальники. Як з’ясувалося, надувний човен, на борту якого перебував 31-річний громадянин почав тонути.
Надзвичайники на рятувальному човні оперативно доправили потерпілого та його плавзасіб до берега.
Служба порятунку Хмельниччини закликає:
не запливайте у місця із сильною течією, обов’язково перевіряйте плавзасіб перед виходом на воду та не забувайте мати при собі рятувальний жилет. Пам’ятайте — ці прості правила врятують вам життя!
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області