• Головна
  • У Хмельницькому триває осінній призов громадян на строкову військову службу
07:58, 25 жовтня 2021 р.

У Хмельницькому триває осінній призов громадян на строкову військову службу

У Хмельницькому триває осінній призов громадян на строкову військову службу

З метою проведення на належному рівні призову громадян на строкову військову службу у Хмельницькій громаді у міській раді відбулася чергова робоча нарада під головуванням керуючої справами виконавчого комітету, голови призовної комісії Юлії Сабій. Цього разу з працівниками Управляючих муніципальних компаній, відповідальними заоповіщення призовників і звіт перед Хмельницьким об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Основним питанням, що обговорювалося під час засідання, було якісне оповіщення призовників, які за викликом мають прибути у військкомат (вул. Проскурівська, 35) для проходження медичної комісії і визначення ступеню їхньої придатності до призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил Украни.

Присутнім надали відповідні рекомендації щодо якісного проведення призову громадян на строкову військову службу на території Хмельницької громади. Після завершення робочої наради особи, відповідальні за оповіщення призовників, отримали списки та бланки повісток, які направлятимуть громадянам, котрі підлягають призову на строкову військову службу.

Передбачається, що призовну комісію пройде 7000 юнаків Хмельницької міської територіальної громади.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть. Призовник має право брати участь в Операції Об’єднаних Сил лише у тому випадку, якщо він із призовника строкової військової служби перейде в розряд призовників військової служби за контрактом – наголошують представники Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у жовтні-грудні 2021 року з Хмельницької міської територіальної громади призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відстрочка від призову надається призовникам за рішенням призовної комісії.

Н А К А З

Військового комісара Хмельницького об`єднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

(з адміністративно-господарської діяльності)

___.____.2021 м. Хмельницький № _____

про проведення у Хмельницькій

міській територіальній громаді

чергового призову громадян України

на строкову військову службу

до Збройних Сил України та інших

військових формувань України

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2021 році» з метою призову громадян України в період з жовтня по грудень 2021 року на строкову військову службу наказую:

1. З’явитись на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу громадян, яким в період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни, які народились 1994-2003 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Хмельницький вулиця Проскурівська, будинок 35 в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Хмельницький об`єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в період з жовтня по грудень 2021 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Хмельницького та Хмельницького району, зобов’язані негайно повернутися до місця свого проживання та з’явитися в Хмельницький об`єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу Хмельницького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки оповістити призовників про їх виклик та забезпечити своєчасне їх прибуття за цим викликом.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Хмельницького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділення призову майора Олександра Ставицького.

7. Наказ довести до осіб, що їх стосується.

Військовий комісар

Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

полковник Валерій ЦИЦЮРСЬКИЙ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #армія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...