• Головна
  • Еволюція телекомпослуг у селі на Хмельниччині: від телефону до оптики
Новини компанії
08:47, 28 жовтня 2021 р.

Еволюція телекомпослуг у селі на Хмельниччині: від телефону до оптики

Новини компанії
Еволюція телекомпослуг у селі на Хмельниччині: від телефону до оптики

У Хмельницькому районі з 1420 року процвітає село Новоставці

Варто зазначити, що лише через 11 був заснований Хмельницький - обласний центр. Отож, йдучи пліч об пліч з містом, громада розвивала село, потребувала сучасності. 

Наразі, приклавши чимало зусиль, громада подолала так званий цифровий розрив

Новоставці, як і тисячі інших українських сіл, традиційно потерпали від так званого цифрового розриву, коли мешканці сільских і невеликих населених пунктів позбавлені доступу до сучасних цифрових послуг через відсутність потужних телекоммереж.

Простіше кажучи, завдяки інтернету містяни можуть вчитися, працювати, отримувати різноманітні послуги чи просто – відеозв’язок, або ж дивитися фільми онлайн. У той же час, більшості селян про це доводиться хіба що мріяти.

Три роки тому громада Новоставців вирішила:

Телефон – це звісно ж добре, але час підключатися до Всесвітньої мережі

Громада звернулася до Укртелекому, який саме тоді підключав у селі бізнес-клієнта, тобто, частково кабель був. Далі організувалися люди – збирали колективну заявку всім селом, щоб розбудувати волоконно-оптичну мережу по селу.

«У Новоставцях влаштували свято, бо у нас був 500-й абонент, підключений до оптичної мережі у Хмельницькій області. То там було велике зібрання з відзначеннями, а також призами, сувенірами і т.д.» , - розповів Начальник відділу роздрібної мережі Хмельницькій філії Укртелекому В'ячеслав Кузьминих.

«Для нас провели інтернет, і це було прекрасно. Бо до того часто «глючило» і ті антени не працювали так, як потрібно», - ділиться спогадами колишній голова ОТГ Анатолій Вальчук (при ньому реалізували проект).

«Люди задоволені. Коли підключили швидкісний інтернет у Новоставцях, до мене почали поступати заяви, щоб провести інтернет в інших селах. Я вважаю, що це була хороша перемога для нашої громади», - каже колишній голова.

До Новоставицької ОТГ входило 2 сільські ради, 5 населених пунктів з 3050 жителями. Після адміністративної реформи 2021 року Новоставці стали частиною Теофіпольської громади.

КОРПОРАТИВНИЙ ЦЕНТР АТ «УКРТЕЛЕКОМ»
Довідка для фізичних осіб: 0 800 506 800

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Еволюція_телекомпослуг #село #Хмельниччина #укртелеком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...