• Головна
  • Яким бути «Зеленому місту» Хмельницькому? Бачення – цілі – дії
17:25, 2 листопада 2021 р.

Яким бути «Зеленому місту» Хмельницькому? Бачення – цілі – дії

 Яким бути «Зеленому місту» Хмельницькому? Бачення – цілі – дії

4 листопада в рамках програми ЄБРР «ЗЕЛЕНІ МІСТА» відбудеться семінар-консультація з зацікавленими сторонами щодо погодження бачення, стратегічних цілей та довгого переліку потенційних заходів Плану дій «Зелене місто» для Хмельницького

Хмельницька міська рада у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів продовжують роботу над підготовкою Плану дій «Зелене місто» (ПДЗМ) в рамках Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) ЗЕЛЕНІ МІСТА.

Наразі у співпраці з експертною групою міської ради консультантами напрацьовано проект бачення, стратегічних цілей, середньострокових цільових показників, та попередній довгий перелік рекомендованих потенційних заходів, які можуть увійти до Плану дій.

4 листопада з 13.00 до 16.00 на платформі ZOOM відбудеться фахове обговорення визначених бачення зеленого міста, стратегічних цілей та потенційних заходів та погодження запропонованих варіантів для подальшого розгляду та внесення до Плану дій.

До участі запрошуютьсяпредставники зацікавлених сторін проекту: організації громадянського суспільства, фахівці наукових та освітніх закладів, міжнародні проекти, організації підтримки бізнесу, секторальні комунальні підприємства міста, інноваційні бізнеси та відповідні структурні підрозділи Хмельницької міської ради.

Консультація з зацікавленими сторонами має забезпечити спільний погляд на довгострокове бачення зеленого міста, підтвердження відповідності обраних цілей та реалістичності завдань та пріоритетів довгого списку рекомендованих заходів інтересам Хмельницької міської громади, а також оптимальне врахування важливих наскрізних питань, таких як управління даними та смарт-рішення, адаптація до кліматичних змін, соціальні та гендерні аспекти.

Реєстрація на семінар – за посиланням.

Кінцевий термін реєстрації на захід – 1 листопада включно. Окреме посилання на вхід на семінар та матеріали для попереднього ознайомлення Ви отримаєте на вказану Вами в реєстраційній формі електронну адресу.

Чекаємо небайдужих містян на семінарі!

Про проект

«План дій «Зелене місто» для міста Хмельницького» розробляється у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів в рамках Програми ЄБРР ЗЕЛЕНІ МІСТА за фінансової підтримки Швеції. Метою Плану є системне вирішення екологічних проблем у місті Хмельницькому. В рамках Програми місто отримає фінансову підтримку ЄБРР на реалізацію першочергових ініціатив.

До мережі програми ЄБРР «Зелені міста» приєднались півсотні міст в країнах присутності ЄБРР. Плани дій «Зелене місто» є надійним інструментом залучення фінансування на довгостроковий сталий розвиток міст та політична декларація міст щодо намірів дотримуватись глобального «зеленого» порядку денного та робити свій належний внесок у пом’якшення наслідків змін клімату, в тому числі за рахунок адаптаційних заходів та посилення стійкості міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...