• Головна
  • Якість українського палива досягне світових стандартів
17:06, 3 листопада 2021 р.

Якість українського палива досягне світових стандартів

Якість українського палива досягне світових стандартів

У Харківській області завершується будівництво і модернізація першого в історії незалежної України приватного нафтохімічного підприємства - Ukrainian Petroleum. Новий власник має намір працювати виключно з українськими видобувними компаніями і вважає, що головне завдання - розвивати українську економіку. Про це в своєму інтерв'ю для видання «Нафторинок» розповів президент інвестиційної промислової групи AES Group Костянтин Валеулін.

«Цифри імпорту бензинів за перше півріччя 2021 року рекордні - близько 115 тисяч тонн на місяць. Ми залежні від імпортних виробників і явно не розвиваємо власну галузь. Робота з українськими компаніями дозволить покрити необхідність в постачанні сировини для вітчизняного виробництва, знизить собівартість кінцевого продукту і зупинить відтік валюти з країни », - зазначає Костянтин Валеулін.

За його словами на сьогоднішній день є труднощі як з наявністю українського палива на українському ринку, так і з питаннями стандартної якості палива в цілому:

Ми хочемо, щоб український споживач, по-перше, отримав можливість вибору, а, по-друге, цей вибір був підкріплений більш високою якістю і низькою ціною, за рахунок того, що вітчизняний виробник може собі дозволити бути конкурентоспроможним на внутрішньому ринку. Як тільки ми вийдемо на ринок зі своїми продуктами, ціна для кінцевого покупця впаде .

Новий НПЗ буде використовувати технологію каталітичного риформінгу і гідроочищення.Контракти на поставку обладнання укладені з ліцензованими світовими компаніями. У планах компанії вже в першому кварталі 2022 роки вийти на виробництво продукції бензолу хімічного 99,9%, н-гексан харчового, бензину стандарту Євро 5, дизель Євро 5 і мазуту марки м-100. Інвестиції в проект модернізації і запуску Ukrainian Petroleum складуть близько 200 млн $.

Для гарантії системності будівельних робіт і активних темпів модернізації AES Group заручилися підтримкою одного з кращих банків країни - «ПУМБ».

Навіть якщо не брати до уваги створення додаткових робочих місць і стабільну сплату податків, що зробить нас найбільшим платником податків регіону, ми в значній мірі вирішимо питання українських видобувних компаній. Харків, Полтава та Суми - центр видобутку українського газового конденсату і легкої нафти.

"Ми будемо комфортні не тільки в питаннях логістики, а й більшою мірою - в якості послуг, що надаються з переробки. Крім цього, наш продукт дозволить частково замістити імпорт і збільшити експорт, що, безумовно, позитивно позначиться на ВВП країни і на нафтохімічної галузі в цілому ", - каже Костянтин Валеулін і підкреслює, що компанія тісно співпрацює з громадськими групами, місцевими громадами та органами влади, підтримуючи державну політику , спрямовану на розвиток вітчизняного бізнесу і зміцнення енергонезалежності країни.

Джерело інтерв'ю: https://e-b.com.ua/ukrainskii-proryv-ukrainian-petroleum-ukreplyaet-pozicii-nefteximiceskoi-otrasli-1589

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...