• Головна
  • Лікар для всієї сім'ї у "Центрі сімейної медицини"
Новини компаній
10:00, 9 листопада 2021 р.

Лікар для всієї сім'ї у "Центрі сімейної медицини"

Новини компаній
Лікар для всієї сім'ї у "Центрі сімейної медицини"

Кажуть, що найкраще вкладати кошти у нерухомість, але ми вважаємо, що краще вкладати їх у власне здоров’я.

Людина, яка здорова за всіма медичними показниками набагато краще працює, проводить час, реалізовується та, відповідно, досягає поставлених цілей. І ми не перші, хто скаже, що захворюванню потрібно запобігати або виявляти на ранніх стадіях. Для того, щоб орієнтуватись у власному організмі та знати про "слабкі" місця потрібно систематично відвідувати сімейного лікаря.

Дуже важливо мати сімейного лікаря, який підходить саме вам, рекомендації якого ви не будете ставити під сумнів, а будете дослухатись, радитись та виконувати всі настанови.

"Центр сімейної медицини" у Кам’янці-Подільському – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клініко-діагностичною лабораторією. За 22 роки роботи у приватній медицині, довкола ЦСМ вдалось зібрати професіоналів, спеціалістів із досвідом та інноваційними підходами у роботі, а найголовніше, із комплексним баченням проблеми.

Сімейний лікар, як і терапевт, може охопити широкий спектр захворювань та розладів, здатний розпізнати травматологічні та хірургічні патології, надати первинну допомогу.

У Центрі сімейної медицини практикується закріплення одного сімейного лікаря за сім’ями та родинами, що дозволяє забезпечити постійний контроль та спостереження за здоров’ям, виявити захворювання на ранніх стадіях, зорієнтувати в поетапному алгоритмі дій щодо профілактики.

Перевагами Центру є:

Досвід спеціалістів ЦСМ складає у середньому 22 роки. В роботі використовуються тільки сертифіковані матеріали. Обладнання в клініці постійно оновлюється, щоб відповідати запитам часу. Лікар має можливість зразу призначити додаткове обстеження і тут же бачить його результат. Ціни на консультації та аналізи в лабораторії ЦСМ є ринковими та чесними.

Якщо ви ще не знайшли свого сімейного лікаря, пропонуємо познайомитись зі спеціалістами "Центру сімейної медицини".

Ряба Тетяна Михайлівна 

Ряба Тетяна Михайлівна, Фото: ЦСМ

Ряба Тетяна Михайлівна, Фото: ЦСМ

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії. Закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1981 році за спеціальністю "Лікувальна справа". У 1981-1983 роках - інтернатура за спеціальністю "Терапія". У 2001 році здобула вищу категорію за спеціальністю "Терапія". У 2004 році спеціалізація "Загальна практика – сімейна медицина" при Дніпропетровській державній медичній академії. Постійно відвідує науково-практичні конференції, міжнародні форуми та медичні виставки.

Гайченя Світлана Василівна 

Ряба Тетяна Михайлівна, Фото: ЦСМ

Ряба Тетяна Михайлівна, Фото: ЦСМ

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії. Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю "Лікувальна справа". У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю "Терапія". У 2003 році спеціалізація "Загальна практика – сімейна медицина" при Дніпропетровській державній медичній академії. Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування.

Записатись на прийом до спеціалістів ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦСМ #Центр сімейної медицини #медицина #сімейний лікар #Центромед
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...