11:00
24 липня
10 листопада о 19:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому багатоквартирному житловому будинку на вулиці Судилківська в м. Шепетівка.
На виклик негайно вирушили рятувальники 21 Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши за вказаною адресою вогнеборці встановили, що займання виникло в квартирі на другому поверсі житлового будинку.
Ланкою газодимозахисної служби із задимленої квартири було врятовано 45-річного чоловіка, якого передали працівникам «швидкої».
Пожежу локалізували о 19:18 та ліквідували о 19:23.
Ймовірна причина пожежі – порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області