• Головна
  • Астрологи назвали нещасливі дати у листопаді
18:56, 14 листопада 2021 р.

Астрологи назвали нещасливі дати у листопаді

Астрологи назвали нещасливі дати у листопаді

Астрологи наголошують, що Місяць має сильний вплив не лише на нашу планету, природу, але і на людину та її емоційний стан. Усі ми хоч б кілька разів за життя говорили: "Це був просто не мій день" і це правда. Існують періоди, коли прийняття важливих рішень слід відкласти на інший день.

До кінця листопада людей чекає три не надто вдалих дати:

19 листопада
Часткове затемнення місяця у Тельці

В цей день варто остерігатися тих, хто вам заздрить, а також - ворогів. Навіть якщо вони не проявляли останнім часом особливої активності, у цей день цілком імовірно, що принесуть клопіт. Також слід остерігатися помилок у роботі та не приймати важливих рішень, бо є великий ризик зробити хибний вибір.

29 листопада

У людей в цей день буде спостерігатися брак позитивних емоцій. Є велика імовірність, що навіть від свого близького оточення ви відчуватимете прохолоду, байдужість, чествість і жорсткі слова, що можуть зробиити боляче. Всі найгірші риси характеру, які є у людей, можуть проявитися у цей день.

30 листопада

Астрологи запевняють, що у цей день категорично не можна приймати важливих рішень, які можуть впливати на життя. Про ці рішення потім можна гірко пошкодувати. Люди заплутаються у своїх бажаннях та цілях в цей день і їхні дії будуть необ'єктивними. У цей день знову можуть вийти на поверхню старі конфлікти, тож краще у такий день обмежити спілкування і тими людьми, якими ви дорожите, щоб зменшити імовірність наговорити один одному зайвого і зробити боляче.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...