• Головна
  • Хмельниччина: за рахунок скорочення заборгованості до державних цільових фондів надійшло 60 мільйонів гривень
09:28, 20 листопада 2021 р.

Хмельниччина: за рахунок скорочення заборгованості до державних цільових фондів надійшло 60 мільйонів гривень

Хмельниччина: за рахунок скорочення заборгованості до державних  цільових фондів надійшло 60 мільйонів гривень

За 10 місяців 2021 року за рахунок скорочення заборгованості фахівцями управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Хмельницькій області за 10 місяців 2021 року забезпечено надходження майже 60 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі ЄСВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Державною податковою службою приділяється особлива увага погашенню заборгованості з ЄСВ, який формує дохідну частину Пенсійного фонду України», - розповів заступник начальника Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

Як зазначив посадовець, за наявності у платника одночасно зобов’язань зі сплати ЄСВ, зобов’язань по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами — сплата єдиного внеску виконується в першу чергу і має пріоритет перед усіма іншими, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

Податківці при забезпечені скорочення заборгованості з ЄСВ керуються нормами чинного законодавства, зокрема Законом України від 08.07.2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Так, станом на 1 листопада 2021 року у Хмельницькій області обліковується 10 731 боржник, сума заборгованості з ЄСВ яких сягає майже 180 млн гривень. За рахунок вжитих заходів стягнення, проведених податківцями області, поінформувала начальник управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС в області Оксана Дмитрієва, цьогоріч ці показники значно скоротились: на початок поточного року в області обліковувалось 13525 боржників із сумою заборгованості понад 193 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...