• Головна
  • У Хмельницькому презентували виставку присвячену діяльності НАТО в Україні
16:23, 24 листопада 2021 р.

У Хмельницькому презентували виставку присвячену діяльності НАТО в Україні

У Хмельницькому презентували виставку присвячену діяльності НАТО в Україні
Відсьогодні у приміщенні військової частини 3053 Нацгвардії України розпочалася експозиція фотографій і плакатів, присвячена питанням співпраці України та НАТО під назвою “НАТО-Україна: спільні цінності, спільний шлях”.
1f539.pngВиставка стала можливою завдяки тісній співпраці підрозділів стратегічних комунікацій Національної гвардії України, Генерального штабу ЗСУ, Прикордонної служби України, Центру стратегічних комунікацій StratСom Ukraine та Центру інформації й документації НАТО в Україні.
1f539.pngНа експозиції представлено 5 стендів. Кожен з них присвячений спільним для України та НАТО цінностям: безпеці, свободі, верховенству права, рівності та демократії.
1f4ac.png«Ця виставка є просвітницькою подією для нашої частини, вона дозволить дізнатися правдиву інформацію про діяльність Альянсу. Стратегічним курсом України, як відомо, є набуття повноправного членства нашої держави у Європейському Союзі та в НАТО. Цей курс визначений та закріплений у Конституції, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини 3053 підполковник Андрій Семенюк. - Тож вважаємо за честь прийняти експозицію у військовій частині, де проходять службу і строковики, і військовослужбовці за контрактом та офіцери, щоб якомога більше військової молоді дізналося про ту допомогу, яку нашій державі надають західні партнери.
Вона сприятиме підвищенню обізнаності громадян про стандарти НАТО, перспективи вступу до нього України та переваги подальшої взаємодії Альянсу з силами безпеки і оборони України».
1f539.pngПредставлені світлини зможуть поінформувати відвідувачів виставки про Альянс, його багату історію, дружню та стратегічну підтримку, яку сьогодні надає Україні НАТО.
1f539.pngЇї мета – показати людям, що євроатлантична інтеграція та виконання стандартів НАТО – це не лише про військову співпрацю.
Це насамперед про цінності: рівність, демократію, безпеку, свободу та верховенство права.
1f539.pngНе секрет, що необізнаність породжує викривлене уявлення про діяльність організації, що в результаті формує у суспільства упереджені думки щодо такого партнерства.
На противагу цьому дана експозиція допомагає відвідувачам відкривати нові факти з історії діяльності НАТО, нове розуміння сучасних проблем в сфері безпеки, партнерства України та НАТО.
1f539.pngВиставка є наочною демонстрацією фактів співпраці Альянсу з Україною та дозволяє подивитися на процес Євроатлантичної інтеграції під новим кутом.
1f4ac.png«Дякуємо організаторам за можливість побачити унікальні знімки. На них зафіксовано, як Україна впроваджує стандарти НАТО, - ділиться враженнями сержант Максим Францішкевич. – Ми можемо бачити не постановочні знімки, а фото «з життя»: як українські прикордонники, військові, нацгвардійці обмінюються досвідом із фахівцями НАТО: проводять навчання й тренінги, відпрацьовують спільні дії. Вважаю, що це дуже цікава та корисна ініціатива – познайомити військову молодь з такими світлинами.
Це дозволить усім нам розширити власний світогляд, краще розуміти перспективи, які відкриваються перед кожним громадянином нашої держави завдяки спільним цілям та взаємовигідній співпраці з Альянсом».
1f539.pngЕкспозиція залишатиметься у військовій частині до 30 листопада. Потім – продовжить подорож Україною, аби побачити знімки, а відтак більше дізнатися про євроатлантичну інтеграцію України, змогло якомога більше людей.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #виставка #нато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...