• Головна
  • У січні 2022 року стартує приписка юнаків до призовної дільниці
12:28, 25 листопада 2021 р.

У січні 2022 року стартує приписка юнаків до призовної дільниці

У січні 2022 року стартує приписка юнаків до призовної дільниці

З 2 січня 2022 року в Хмельницькій міській громаді розпочнеться приписка юнаків 2005 року народження до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Відповідне розпорядження підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Створено комісію з приписки та затверджено її персональний склад на чолі з військовим комісаром Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерієм Цицюрським, склад лікарів для проведення медичного огляду юнаків, графіки проведення приписки громадян, яким у рік приписки виповнюється 17 років, до міського територіального центру та їх обстежень у Комунальному підприємстві «Хмельницька міська дитяча лікарня». З метою якісного проведення приписки контрольно-медичний огляд юнаків буде організовано з 1 грудня 2021 року.

Документом також передбачено низку заходів щодо організації приписної кампанії.

Триватиме приписка юнаків 2005 року народження до призовної дільниці по 31 березня 2022 року.

Приписка проводиться відповідно до вимог Закону України “Про військовий обв’язок і військову службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 року № 100) та інших нормативних документів.

Наказом військового комісара Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки №227 від 22.11.2021 р. «Про приписку громадян 2005 року народження до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки» передбачено організувати та провести приписку юнаків 2005 року народження, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Хмельницької міської територіальної громади, а також громадян старшого призовного віку, які не були приписані раніше до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Організувати взаємодію із Хмельницькою міською територіальною громадою до 1 грудня 2021 року про направлення до призивної дільниці Хмельницького ОМТЦК та СП працівників, які відповідають за ведення військового обліку для уточнення списків юнаків.

Організувати взаємодію з директором Комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» для забезпечення своєчасного проведення флюорографічних, лабораторних та інших необхідних обстежень юнаків, які підлягають приписці.

Організувати взаємодію з керівниками навчальних закладів для своєчасного направлення юнаків у супроводі викладачів освітніх закладів з предмету «Захист України», які підлягають приписці.

Спільно з представниками Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області забезпечити всебічне вивчення морально-ділових якостей юнаків під час приписки їх до призовної дільниці. Після проведення приписки здійснити розшук громадян, які ухились від приписки до призовної дільниці.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку у Хмельницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: місто Хмельницький, вул. Проскурівська, 35, у точно визначений для них час, згідно з графіком проведення приписки, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою з 3 лютого по 5 березня 2022 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...