• Головна
  • Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій відвідують виставку в Дубаї
13:32, 7 грудня 2021 р.
1

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій відвідують виставку в Дубаї

Голови громад-членів АМУ в Хмельницькій відвідують виставку в Дубаї

4 – 7 грудня третя делегація голів українських громад в рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти», відвідує найбільшу виставкову подію світу EXPO 2020 в Дубаї (ОАЕ).

До делегації із Хмельниччини увійшли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, мер Красилова Ніла Островська та голова Меджибізької селищної ради Олександр Ткач.

Концепція українського павільйону - СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ. Громади презентують досвід у сфері цифрової трансформації освіти. В рамках роботи Українського павільйону на Всесвітній виставці продемонструють як конкретні пристрої та технології, що вже функціонують, так і речі, що більше належать до креативної індустрії – витвори мистецтва та концептуальний смарт-одяг.

«Наші практики діджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність. Приємно усвідомлювати, що представлені АМУ освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку» - наголосили у Асоціації міст України.

Нагадаємо:

13-17 листопада EXPO 2020 в Дубаї (ОАЕ) відвідала друга делегація голів громад-членів АМУ. Хмельниччину на заході представляли міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко, голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик, голова Теофіпольської селищної ради Михайло Тененев, голова Солобковецької сільської ради Сергій Когут.

Довідково:

23 лютого голова Асоціації Міст України Віталій Кличко та віце-прем’єр-міністр, міністр Цифрової трансформації Михайло Федорів підписали меморандум об’єднавши зусилля в питаннях цифровізації країни. Це відкрило шлях реалізації проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності». Асоціація міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ Наші діти» оголосили конкурс грантів. В рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» громадам пропонувалося 5 напрямків можливої співпраці: Дошкільна освіта, Нова Українська Школа, Інклюзивна освіта, Математична освіта, а також окремий проєкт «Сільська школа» для забезпечення малокомплектних шкіл сучасними цифровими засобами навчання.

Розмір грантових сертифікатів від 500.000 грн до 10.000.000 грн. в залежності від наявної мережі закладів освіти в громаді.

У Хмельницькій області переможцями проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» стали 14 місцевих рад. Мета проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності», який Асоціація міст України реалізовує в межах Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації – сприяння підвищенню рівня надання освітніх послуг в громадах.

Цифрова трансформація освіти дозволить місцевому самоврядуванню впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проєкти, спрямовані на підвищення рівня цифровізації в громадах. Цифрова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #дубаї
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
А вдруг дуба дадут,а врезать не успеют
7 грудня 2021 р., 16:14
Боева́я организа́ция па́ртии социали́стов-революционе́ров (эсе́ров Боевой Подруги Пехоты) — 9 роты Грозовых ворот Взвода террористическая организация, действовавшая в Штольне Лысой горы в 21-31 рядах. Входила в состав партии эсеров на правах автономной организации, насчитывала до 78 человек. В разное время её возглавляли обезглавливая.
Оголошення
live comments feed...