• Головна
  • Підтримка бізнесу в пріоритеті хмельницької міської влади
10:20, 14 грудня 2021 р.

Підтримка бізнесу в пріоритеті хмельницької міської влади

Підтримка бізнесу в пріоритеті хмельницької міської влади

У Хмельницькій громаді діє чимало проектів, спрямованих на підтримку та розвиток бізнесу. Управління економіки Хмельницької міської ради пропонує ознайомитися з переліком цікавих та корисних для бізнесу проектів.

Проєкт«ІндустріальнийпаркХмельницький”», 91 га із забезпеченням інженерно-транспортної інфраструктури для виробничих потреб. Система податкових, митних пільг для учасників.

Проєкт «КупуйХмельницьке дає можливість підвищити конкурентоспроможність і престиж місцевих виробників, підвищити пізнаваність місцевих торгових марок, забезпечити населення міста товарами високої якості.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com

Легкашвидкатабезпечнареєстраціябізнесу. Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців складає 24 години після надходження документів. Передбачена можливість проведення реєстраційних дій у скорочені строки (протягом 2-х або 6-ти годин) за додаткову плату.

Найнижчіставкимісцевихподатківізборів, у порівнянні з іншими містами (єдиний податок для другої групи платників - 15 %; ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості міста Хмельницького – від 0,25% до 0,5 % від мінімальної заробітної плати залежно від зонування).

Співфінансуваннявартостіучастімісцевихтоваровиробниківувиставково-ярмарковихзаходах. Надання фінансової підтримки для участі у виставково-ярмаркових заходах місцевим товаровиробникам у розмірі 50% вартості виставкової площі.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com/programm/20

Частковевідшкодуваннявідсотковихставокзакредитамидляреалізаціїінвестиційнихпроєктів. Проєкт передбачає запровадження спрощеного механізму фінансової підтримки розвитку суб’єктів підприємництва за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської теритоіальної громади через мережу банківських установ – партнерів.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com/programm/18

За детальнішою інформацією телефонуйте за номерами телефонів: (0382)76-56-73, (0382)76-44-26, або пишіть на електронну адресу: [email protected](Управління економіки Хмельницької міської ради).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...