• Хмельничанка Аліна Марущак стала чемпіонкою світу з важкої атлетики
11:56, 22 грудня 2021 р.

Хмельничанка Аліна Марущак стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

В Ташкенті ( Узбекистан ) на чемпіонаті світу з важкої атлетики хмельничанка Аліна Марущак вперше стала переможницею на змаганнях такого рівня, вигравши золоті медалі в ривку (11Зкг), поштовху(135кг) та двоборстві(248кг) у неолімпійській ваговій категорії до 81 кілограмів.

Це вже другий вагомий здобуток 24-річної талановитої важкоатлетки з села Пилипи Хребтіївські, що на Новоушиччині, яку наразі тренує Володимир Болгарин.

У квітні в Москві на чемпіонаті Європи-2021 вона виборола золоті медалі за сумою двоборства з результатом 236 кг і у ривку (109 кг) та бронзову нагороду у поштовху (127 кг).