• Головна
  • Експерти розповіли, які професії будуть популярними
12:32, 8 січня

Експерти розповіли, які професії будуть популярними

Експерти розповіли, які професії будуть популярними

У 2021 році в нашій країні найбільше збільшилося вакансій у сфері продажу. Тенденція не зміниться.

Нинішнього року в Україні затребуваними стануть фахівці IT-сфери, медики, менеджери із продажу, логістики і працівники фінансового сектору. Про це в п'ятницю, 7 січня, пише Оглядач із посиланням на дані аналітиків.
З слів керівника експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua Руслани Березівської, у 2021 році найбільше побільшало вакансій у сфері продажу. Подібна тенденція, прогнозує вона, також буде наступного року.
"За рахунок продуктового ритейлу і розвитку e-commerce буде й надалі збільшення вакансій. Зросте попит на фахівців із закупівель, логістів, працівників call-центрів", – пояснила вона.
У свою чергу, експерт із працевлаштування Валентина Бардадим прогнозує, що попит зросте на співробітників різної ланки у сферах виробництва й аграрного бізнесу.
"У цих секторах завжди буде попит не тільки на вузькопрофільних фахівців: технологів, інженерів, розробників, - але й на звичайний персонал. Це стосується робочих спеціальностей, де не потрібна вища освіта і де може працевлаштуватися кожна людина", – сказала вона.
Фахівці розповіли, що найбільша кількість вакансій у 2021 році була відкрита для фахівців у сфері продажу, де кількість пропозицій зросла на 137% (57,4 тис. вакансій). Друге місце має ІТ-сфера із зростанням на 91% (50,1 тис.), третє – банки й інвестиції із зростанням на 157% (26,1 тис.).
До топ-5 за кількістю вакансій цього року також увійшли сфери маркетингу і реклами, де кількість пропозицій зросла на 68% (22,3 тис.) і транспорту й логістики із зростанням на 174% (20,2 тис.).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...