• Головна
  • Системи Custody Records та відкриття «зелених» кімнат у підрозділах поліції Хмельниччини
19:26, 21 січня

Системи Custody Records та відкриття «зелених» кімнат у підрозділах поліції Хмельниччини

Системи Custody Records та відкриття «зелених» кімнат у підрозділах поліції Хмельниччини

Сьогодні представники консультативної місії Європейського Союзу проінспектували впровадження цих нововведень у Кам’янці-Подільському та Шепетівці. Завтра партнери з КМЄС працюватимуть у Хмельницькому.

Нагадаємо, що Custody Records – це електронна система, яка допомагає належним чином забезпечувати реалізацію прав затриманих. В деяких пілотних підрозділах поліції вона успішно функціонує вже декілька років. Наразі систему Custody Records поступово впроваджують в діяльність поліції по всій країні. Система забезпечення прав затриманих – це поєднання електронного документування, цілодобового відеоспостереження та запровадження інституту інспекторів з дотримання прав людини в діяльності органів (підрозділів) Національної поліції України.

Впровадження системи потребує обладнання поліцейських відділків спеціальними технічними засобами та створення належних умов для роботи з затриманими. Консультативна місія ЄС в Україні взялася допомогти українським поліцейським в цьому напрямку, передаючи досвід європейських країн.

Зокрема, завдяки фінансовій та інформаційній підтримці КМЕС в Кам'янець-Подільському райуправлінні поліції вже встановлено низку технічних засобів. Це сучасні камери відеонагляду, виведені на монітори чергової частини. Записи з них будуть зберігатися на спеціальних серверах, що виключає можливість втручання людини. Також в ході реалізації концепції проєкту Custody Records у відділі облаштовано всі необхідні приміщення для проведення слідчих дій та «зелена кімната» для роботи з дітьми.

Разом з представниками Консультативної місії ЄС терпідрозділи поліції інспектує і представник управління дотримання прав людини НПУ в Хмельницькій області Андрій Когунь. Слід зазначити, що велика заслуга у впровадженні системи Custody Records в підрозділах поліції належить саме цьому управлінню.

Керівники підрозділів поліції зазначають, що візит представників КМЄС став надзвичайно корисним на нинішньому етапі впровадження системи забезпечення прав людини, адже поліцейські отримали цінні настанови на подальшу роботу та в облаштуванні адмінбудівель відповідно до встановлених норм.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...