• Головна
  • Незабаром у Хмельницькому розпочинається зарахування дітей до 1 класу
15:54, 27 січня

Незабаром у Хмельницькому розпочинається зарахування дітей до 1 класу

Незабаром у Хмельницькому розпочинається зарахування дітей до 1 класу

1 березня розпочинається прийом заяв закладами загальної середньої освіти від батьків, діти яких підуть до першого класу 1 вересня 2022 року.

Прийом заяв відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.05.2019 року № 621 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762».

Триватиме прийом заяв до 31 травня 2022 року включно (для дітей місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу закладу освіти (у разі їх наявності).

До 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого (окремих) класу (класів) також і ті діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу за умови подання до 15 червня необхідних документів.

Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у такому порядку:

— до початку навчального року — діти, які мають право на першочергове зарахування;

— впродовж навчального року — у порядку надходження заяв про зарахування.

Нагадаємо:

Дізнатися про території обслуговування закладів освіти можна за посиланням або за телефоном 65-11-59 (начальник відділу загальної середньої освіти Петричко Ірина Петрівна).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Шкільне життя - це бурхливе море, в якому зустрічаються юність, жага до знань та розкриття життєвих таємниць. Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною. Знання — це мудрість.
Оголошення
live comments feed...